TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ted Gibson en Kim V? zijn dé kappers en haarstylisten van Hollywood.
In de realityserie Blowing LA worden ze gevolgd in hun kapsalons van de sterren en daarbuiten. Maar ook gaat het over de concurrentie tussen de twee creatieven, hun personeel en de dagelijkse strijd om aan de top te blijven. “Mijn prijs is 2400 dollar, plus fooi”, zegt Gibson in de eerste aflevering. Hij noemt zichzelf de beste kapper ter wereld.
Daar denkt V? anders over als haarkleurspecialist met blonderen als grootste expertise. Hij krijgt regelmatig beroemdheden als Katy Perry, Gwyneth Paltrow en Kate Hudson in zijn stoel. “Enorm talent en een geweldige instelling hebben mijn kapsalon tot een groot succes gemaakt”, omschrijft V? zijn werk in een interview met LA Guestlist.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers