TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het programma gaat alleen niet door het leven als Podium Podium.
Lees ook: Gijs Groenteman krijgt eigen programma (zonder Marcel)
Gijs Groenteman gaf in december vorig jaar zelf al aan dat hij een cultuurprogramma zou krijgen en dat zonder zijn maatje Marcel van Roosmalen. Veel kon hij er destijds niet over zeggen, maar ingewijden wisten vervolgens wel te melden dat de pilotaflevering onder de naam Podium Podium heette en dat cabaretier Theo Maassen er een rol in speelde. Of dat laatste straks ook het geval is, weten we niet. Toch is er al wel het een en ander bekend.
In Groenteman op Zondag zal de presentator in kwestie de kijker wekelijks leiden door het culturele aanbod in Nederland. Hij bespreekt waar je de leukste concerten kan zien, waar je moet zijn voor een prachtig toneelstuk en ook welke theaters je zeker niet mag overslaan. Om tips te geven voor een zo groot mogelijk publiek, nodigt hij wekelijks een divers scala aan gasten uit - waaronder nieuwe makers, oude rotten uit het vak, fris talent en doorgewinterde podiumdieren. Daarnaast zal er ruimte zijn voor muziek en andere optredens.
Niets missen? Pak je agenda er dan maar snel bij, want Groenteman op Zondag is vanaf zondag 28 januari wekelijks om 19:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken