TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
'Een crisis biedt ook kansen' is het motto van het nieuwe seizoen van Boeddha in de Polder. In tijden van oorlog, klimaatrampen en personeelstekorten spreekt Joris Linssen bekende en onbekende mensen over hoe zij een crisis hebben omgebogen tot een positieve en spirituele levensles.
In de eerste aflevering ontmoet Linssen de Vlaamse vicepremier Petra De Sutter. Als transgenderminister ontvangt ze veel haatberichten en bedreigingen, maar dankzij het boeddhisme kan ze er tegenwoordig positief mee omgaan. Het heeft haar zelfs waardevolle ontmoetingen opgeleverd. Linssen gaat in de vijfdelige serie ook zelf op zoek naar bezinning. Hij begint met een wandeltocht door de natuur, op blote voeten. Op deze manier hoopt hij zijn gevoel meer toe te laten.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip