TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
'Een crisis biedt ook kansen' is het motto van het nieuwe seizoen van Boeddha in de Polder. In tijden van oorlog, klimaatrampen en personeelstekorten spreekt Joris Linssen bekende en onbekende mensen over hoe zij een crisis hebben omgebogen tot een positieve en spirituele levensles.
In de eerste aflevering ontmoet Linssen de Vlaamse vicepremier Petra De Sutter. Als transgenderminister ontvangt ze veel haatberichten en bedreigingen, maar dankzij het boeddhisme kan ze er tegenwoordig positief mee omgaan. Het heeft haar zelfs waardevolle ontmoetingen opgeleverd. Linssen gaat in de vijfdelige serie ook zelf op zoek naar bezinning. Hij begint met een wandeltocht door de natuur, op blote voeten. Op deze manier hoopt hij zijn gevoel meer toe te laten.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Dit programma vervangt Wie is de Mol? 25 Jaar op NPO 1
08:00Carlo Boszhard neemt afscheid als columnist: 'Jullie waren helemaal... het einde'
07:34De TV van gisteren: Kijkers vol ongeloof over reactie van opdrachtgever KPN in Recht door Zeeman
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m 25 december 2025
06:47Vanavond op TV: Vier handen op één buik, Bureau Utrecht, Meg 2: The Trench