TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de speeddates van vorige week is het nu tijd voor de volgende spannende stap: de dagdates! De boeren nodigen de briefschrijvers die zij beter willen leren kennen uit voor een dag op hun boerderij. Daar hebben ze ieder verschillende activiteiten gepland, variërend van een high tea tot een spellenconcours.
Ook voor de briefschrijvers is deze date extra spannend, want tijdens deze dag krijgen zij een blik in het leven van 'hun' boer en zien ze zijn boerderij voor het eerst. Ze proberen te ontdekken of ze zich hier in de toekomst zouden kunnen thuisvoelen.
Aan het eind van de dag vraagt Yvon Jaspers de boeren om een lastige maar helaas onvermijdelijke keuze te maken: welke briefschrijvers moeten naar huis en welke mogen komen logeren op hun boerderij?
Boer Zoekt Vrouw is elke zondagavond om 20:30 uur te zien op NPO1.
B&B Vol Liefde-Fred neemt Doete mee op zijn 'varende baarmoeder'
10:00Danny Froger is stiekem verslaafd aan dit tv-programma: 'Er zitten me toch types tussen'
09:50Het nieuwe datingprogramma Wil je met me Bouwen? maakt op deze datum zijn opwachting
09:23Cabaretier Gover Meit krijgt een programma in België
08:51De eerste beelden van Wolven zijn verschenen: 'Eén grote mindf*ck'