TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de speeddates van vorige week is het nu tijd voor de volgende spannende stap: de dagdates! De boeren nodigen de briefschrijvers die zij beter willen leren kennen uit voor een dag op hun boerderij. Daar hebben ze ieder verschillende activiteiten gepland, variërend van een high tea tot een spellenconcours.
Ook voor de briefschrijvers is deze date extra spannend, want tijdens deze dag krijgen zij een blik in het leven van 'hun' boer en zien ze zijn boerderij voor het eerst. Ze proberen te ontdekken of ze zich hier in de toekomst zouden kunnen thuisvoelen.
Aan het eind van de dag vraagt Yvon Jaspers de boeren om een lastige maar helaas onvermijdelijke keuze te maken: welke briefschrijvers moeten naar huis en welke mogen komen logeren op hun boerderij?
Boer Zoekt Vrouw is elke zondagavond om 20:30 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Je kunt je nu opgeven voor een nieuw seizoen van ADAM zoekt EVA
11:32Ilse DeLange: 'Wanneer The Voice Kids op tv te zien is?'
11:30Docu-serie van Koen Pieter van Dijk krijgt een vervolg
10:08Videoland deelt eerste beelden en startdatum van dramaserie BASTA
09:35Wanneer verschijnt het derde seizoen van De Moeite Waard?! op televisie?