TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de speeddates van vorige week is het nu tijd voor de volgende spannende stap: de dagdates! De boeren nodigen de briefschrijvers die zij beter willen leren kennen uit voor een dag op hun boerderij. Daar hebben ze ieder verschillende activiteiten gepland, variërend van een high tea tot een spellenconcours.
Ook voor de briefschrijvers is deze date extra spannend, want tijdens deze dag krijgen zij een blik in het leven van 'hun' boer en zien ze zijn boerderij voor het eerst. Ze proberen te ontdekken of ze zich hier in de toekomst zouden kunnen thuisvoelen.
Aan het eind van de dag vraagt Yvon Jaspers de boeren om een lastige maar helaas onvermijdelijke keuze te maken: welke briefschrijvers moeten naar huis en welke mogen komen logeren op hun boerderij?
Boer Zoekt Vrouw is elke zondagavond om 20:30 uur te zien op NPO1.
Zien we B&B Vol Liefde-Timothy binnenkort al terug op tv?
11:04Een Huis Vol-families luiden nieuw seizoen op gezellige wijze in
10:00De familie De Lange uit Een Huis Vol stelt zich voor: 'Dít maakt ons verhaal uniek'
09:15Nieuwe gezichten voegen zich bij presentatieteam Goedemorgen Nederland
08:36De TV van gisteren: Kijkers zien verliefde Fred in Renze