TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De logeerweken zijn in volle gang en de zes boeren brengen ieder op hun eigen manier tijd door met hun gasten. Van koeien melken tot stallen uitmesten en van spelletjes spelen tot het voeren van diepgaande gesprekken. Toch hebben ze allemaal hetzelfde doel: het vinden van de ware liefde.
Voor vrijwel alle boeren geldt dat ze niet van hun toekomstige partner verwachten dat hij of zij op de boerderij komt werken. “Ik zou het leuk vinden als ze gewoon haar eigen werk heeft. Dan heb je elkaar ook wat meer te vertellen aan het einde van de dag”, zegt boer Julius op de Boer Zoekt Vrouw-website.
Ook boer Roel vindt dat prima. “Maar het is natuurlijk wel leuk als ze interesse heeft in het bedrijf en als ze af en toe even wil bijspringen als ik iemand tekortkom.”
Boer Zoekt Vrouw is iedere zondag om 20:25 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse