TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De logeerweken zijn in volle gang en de zes boeren brengen ieder op hun eigen manier tijd door met hun gasten. Van koeien melken tot stallen uitmesten en van spelletjes spelen tot het voeren van diepgaande gesprekken. Toch hebben ze allemaal hetzelfde doel: het vinden van de ware liefde.
Voor vrijwel alle boeren geldt dat ze niet van hun toekomstige partner verwachten dat hij of zij op de boerderij komt werken. “Ik zou het leuk vinden als ze gewoon haar eigen werk heeft. Dan heb je elkaar ook wat meer te vertellen aan het einde van de dag”, zegt boer Julius op de Boer Zoekt Vrouw-website.
Ook boer Roel vindt dat prima. “Maar het is natuurlijk wel leuk als ze interesse heeft in het bedrijf en als ze af en toe even wil bijspringen als ik iemand tekortkom.”
Boer Zoekt Vrouw is iedere zondag om 20:25 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd