TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De logeerweken zijn in volle gang en de zes boeren brengen ieder op hun eigen manier tijd door met hun gasten. Van koeien melken tot stallen uitmesten en van spelletjes spelen tot het voeren van diepgaande gesprekken. Toch hebben ze allemaal hetzelfde doel: het vinden van de ware liefde.
Voor vrijwel alle boeren geldt dat ze niet van hun toekomstige partner verwachten dat hij of zij op de boerderij komt werken. “Ik zou het leuk vinden als ze gewoon haar eigen werk heeft. Dan heb je elkaar ook wat meer te vertellen aan het einde van de dag”, zegt boer Julius op de Boer Zoekt Vrouw-website.
Ook boer Roel vindt dat prima. “Maar het is natuurlijk wel leuk als ze interesse heeft in het bedrijf en als ze af en toe even wil bijspringen als ik iemand tekortkom.”
Boer Zoekt Vrouw is iedere zondag om 20:25 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
Vanavond op TV: Verborgen verleden, Vrienden van Amstel Live 2026, Rango
21:42The Voice of Holland: Shelley maakt indruk met krachtig stemgeluid (video)
21:27Spanning stijgt zaterdag in The Winner Takes It All: 'Dit is keihard strijden' (video)
21:07The Voice gemist? Thijs zingt Another Love en blaast coaches omver
15:41Terugblik: Zo ging het Jennifer Hoffman af in het vorige seizoen van LOL: Last One Laughing