TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Boer Zoekt Vrouw gaat Europa in dit jaar. Alle deelnemende boeren zijn Nederlands, maar ze wonen en werken allemaal in andere Europese landen. Potentiële briefschrijvers moeten eerst weten wat voor vlees ze in de kuip hebben, dus stellen de vijf vrijgezellen zich in deze aflevering voor.
Waar de een niet zonder zijn paarden kan, geniet de ander met volle teugen van zijn akkers in de ochtendzon. Verder bezoekt Yvon Jaspers een boer die als kind al emigreerde en iemand die pas een paar jaar geleden zijn bedrijf is gestart.
Hoeveel brieven ze krijgen en hoe hun avontuur verdergaat, zien kijkers vanaf 3 september. Hopelijk wordt het een vruchtbaarder seizoen dan de vorige buitenlandreeks uit 2016: daarvan zijn alleen Herman en Fleur nog bij elkaar.
Boer Zoekt Vrouw Europa is zondag 9 april eenmalig om 20:23 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Nieuw seizoen Opgelicht in de Liefde? gaat op deze datum van start
08:08Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Het Blok
07:42De TV van gisteren: Floortje naar het einde van de wereld pakt de winst op primetime
07:00GTST Spoilers - maandag 2 t/m donderdag 5 februari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Het roer om, Hunter Killer