TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Boer Zoekt Vrouw gaat Europa in dit jaar. Alle deelnemende boeren zijn Nederlands, maar ze wonen en werken allemaal in andere Europese landen. Potentiële briefschrijvers moeten eerst weten wat voor vlees ze in de kuip hebben, dus stellen de vijf vrijgezellen zich in deze aflevering voor.
Waar de een niet zonder zijn paarden kan, geniet de ander met volle teugen van zijn akkers in de ochtendzon. Verder bezoekt Yvon Jaspers een boer die als kind al emigreerde en iemand die pas een paar jaar geleden zijn bedrijf is gestart.
Hoeveel brieven ze krijgen en hoe hun avontuur verdergaat, zien kijkers vanaf 3 september. Hopelijk wordt het een vruchtbaarder seizoen dan de vorige buitenlandreeks uit 2016: daarvan zijn alleen Herman en Fleur nog bij elkaar.
Boer Zoekt Vrouw Europa is zondag 9 april eenmalig om 20:23 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden