TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Boer Zoekt Vrouw gaat Europa in dit jaar. Alle deelnemende boeren zijn Nederlands, maar ze wonen en werken allemaal in andere Europese landen. Potentiële briefschrijvers moeten eerst weten wat voor vlees ze in de kuip hebben, dus stellen de vijf vrijgezellen zich in deze aflevering voor.
Waar de een niet zonder zijn paarden kan, geniet de ander met volle teugen van zijn akkers in de ochtendzon. Verder bezoekt Yvon Jaspers een boer die als kind al emigreerde en iemand die pas een paar jaar geleden zijn bedrijf is gestart.
Hoeveel brieven ze krijgen en hoe hun avontuur verdergaat, zien kijkers vanaf 3 september. Hopelijk wordt het een vruchtbaarder seizoen dan de vorige buitenlandreeks uit 2016: daarvan zijn alleen Herman en Fleur nog bij elkaar.
Boer Zoekt Vrouw Europa is zondag 9 april eenmalig om 20:23 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Partnerbijdrage
Video: Kinderen van Pauline Wingelaar in shock: 'Het is gewoon mama?!'
14:02Deze koppels doen mee aan Hunted
13:46Dionne Stax ploetert door de sneeuw voor opnames Het Hoge Noorden
12:36Tunnelvisie met Thomas: 'Is dit een klassieke aanwijzing naar Nathan?'
12:30The Tribute terugkijken? Coming on Strong speelt Twilight Zone