TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Boer Zoekt Vrouw gaat Europa in dit jaar. Alle deelnemende boeren zijn Nederlands, maar ze wonen en werken allemaal in andere Europese landen. Potentiële briefschrijvers moeten eerst weten wat voor vlees ze in de kuip hebben, dus stellen de vijf vrijgezellen zich in deze aflevering voor.
Waar de een niet zonder zijn paarden kan, geniet de ander met volle teugen van zijn akkers in de ochtendzon. Verder bezoekt Yvon Jaspers een boer die als kind al emigreerde en iemand die pas een paar jaar geleden zijn bedrijf is gestart.
Hoeveel brieven ze krijgen en hoe hun avontuur verdergaat, zien kijkers vanaf 3 september. Hopelijk wordt het een vruchtbaarder seizoen dan de vorige buitenlandreeks uit 2016: daarvan zijn alleen Herman en Fleur nog bij elkaar.
Boer Zoekt Vrouw Europa is zondag 9 april eenmalig om 20:23 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'