TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Boer Zoekt Vrouw gaat Europa in dit jaar. Alle deelnemende boeren zijn Nederlands, maar ze wonen en werken allemaal in andere Europese landen. Potentiële briefschrijvers moeten eerst weten wat voor vlees ze in de kuip hebben, dus stellen de vijf vrijgezellen zich in deze aflevering voor.
Waar de een niet zonder zijn paarden kan, geniet de ander met volle teugen van zijn akkers in de ochtendzon. Verder bezoekt Yvon Jaspers een boer die als kind al emigreerde en iemand die pas een paar jaar geleden zijn bedrijf is gestart.
Hoeveel brieven ze krijgen en hoe hun avontuur verdergaat, zien kijkers vanaf 3 september. Hopelijk wordt het een vruchtbaarder seizoen dan de vorige buitenlandreeks uit 2016: daarvan zijn alleen Herman en Fleur nog bij elkaar.
Boer Zoekt Vrouw Europa is zondag 9 april eenmalig om 20:23 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen