TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is zover! De vijf boeren gaan op stedentrip in Boer Zoekt Vrouw, hét moment om erachter te komen of het echt zo goed klikt tussen hen en hun potentiële partners.
Tussen Hans en Annette in ieder geval wel. Ze zijn samen in het Ierse stadje Clifden, waar ze genieten van een potje golf en elkaar. "Het is bijzonder dat het zo vertrouwd voelt", concludeert Hans.
Ook Jouke en Karlijn hebben het naar hun zin in Kopenhagen. Ze gaan varen en lekker eten, en dagen elkaar uit op de skipiste.
Intussen krijgen Rob en Wendy in Reims een rondleiding door de champagnekelders. Hoewel Wendy mee is op reis, zei ze twee weken geleden nog dat ze niet genoeg voelde voor de kersenteler. De vraag is of er tijdens een paar dagen in Frankrijk wel iets gaat bloeien.
Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal
13:07Livestream De Dam Amsterdam: is Nationaal Monument op tijd schoon voor Dodenherdenking?
12:50Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'