TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee grotere tegenpolen zijn er bijna niet: bioloog Midas Dekkers en ondernemer Arie Boomsma. Voor Boomsma is sporten zijn lust en zijn leven. Het is als eigenaar van een sportschool ook zijn verdienmodel.
Dekkers moet juist niks hebben van al dat overmatig bewegen, zo vertelde hij aan het Belgische Radio 1: "Dat je van sporten automatisch gezond wordt, kan ik als bioloog tegenspreken. Van alle diersoorten die er zijn, is er niet één die er sport. Iedereen neemt maar aan dat fitness een middel tegen alle kwalen is, maar in Nederland lopen er elk jaar 2 miljoen mensen een blessure op tijdens het sporten."
Vandaag zijn de twee te gast in Boerderij Van Dorst, waar ze samen een buitendouche maken. Wellicht komt het duo daarbij wel dichter tot elkaar.
Humberto Tan wordt opnieuw vader
17:41Patty Brard keert terug met realityserie Patty's Posse
14:18Terugblik: Wat gebeurde er ook alweer in seizoen 1 van Zussen?
12:51Monique Hansler ontpopt zich tot bardanseres: 'Niet te stoppen na 2 shotjes'
12:00Peter Pannekoek keert terug als presentator van het Gouden Televizier-Ring Gala