TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Twee grotere tegenpolen zijn er bijna niet: bioloog Midas Dekkers en ondernemer Arie Boomsma. Voor Boomsma is sporten zijn lust en zijn leven. Het is als eigenaar van een sportschool ook zijn verdienmodel.
Dekkers moet juist niks hebben van al dat overmatig bewegen, zo vertelde hij aan het Belgische Radio 1: "Dat je van sporten automatisch gezond wordt, kan ik als bioloog tegenspreken. Van alle diersoorten die er zijn, is er niet één die er sport. Iedereen neemt maar aan dat fitness een middel tegen alle kwalen is, maar in Nederland lopen er elk jaar 2 miljoen mensen een blessure op tijdens het sporten."
Vandaag zijn de twee te gast in Boerderij Van Dorst, waar ze samen een buitendouche maken. Wellicht komt het duo daarbij wel dichter tot elkaar.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
Francesca uit Niet Klein Te Krijgen overleden op 12-jarige leeftijd
15:23Ook bezuinigingen bij de NOS: deze tv-programma's sneuvelen
14:32Dit is dus waarom iedereen Churandy Martina 'C' noemt in Expeditie Robinson
14:13Robbert Rodenburg maakt driedelige kerstspecial van Open Casa
13:49Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'