TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee grotere tegenpolen zijn er bijna niet: bioloog Midas Dekkers en ondernemer Arie Boomsma. Voor Boomsma is sporten zijn lust en zijn leven. Het is als eigenaar van een sportschool ook zijn verdienmodel.
Dekkers moet juist niks hebben van al dat overmatig bewegen, zo vertelde hij aan het Belgische Radio 1: "Dat je van sporten automatisch gezond wordt, kan ik als bioloog tegenspreken. Van alle diersoorten die er zijn, is er niet één die er sport. Iedereen neemt maar aan dat fitness een middel tegen alle kwalen is, maar in Nederland lopen er elk jaar 2 miljoen mensen een blessure op tijdens het sporten."
Vandaag zijn de twee te gast in Boerderij Van Dorst, waar ze samen een buitendouche maken. Wellicht komt het duo daarbij wel dichter tot elkaar.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien