TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Twee grotere tegenpolen zijn er bijna niet: bioloog Midas Dekkers en ondernemer Arie Boomsma. Voor Boomsma is sporten zijn lust en zijn leven. Het is als eigenaar van een sportschool ook zijn verdienmodel.
Dekkers moet juist niks hebben van al dat overmatig bewegen, zo vertelde hij aan het Belgische Radio 1: "Dat je van sporten automatisch gezond wordt, kan ik als bioloog tegenspreken. Van alle diersoorten die er zijn, is er niet één die er sport. Iedereen neemt maar aan dat fitness een middel tegen alle kwalen is, maar in Nederland lopen er elk jaar 2 miljoen mensen een blessure op tijdens het sporten."
Vandaag zijn de twee te gast in Boerderij Van Dorst, waar ze samen een buitendouche maken. Wellicht komt het duo daarbij wel dichter tot elkaar.
Partnerbijdrage
Jan Smit maakt indruk met cover van nummer Tabitha in Onvergetelijke Liedjes
16:27Rafael van der Vaart vol zelfspot in Vandaag Inside: 'Beste professionele amateur ter wereld'
16:04Sander Schimmelpenninck kondigt nieuw seizoen Sander en de kloof aan
15:20Deze programma's rondom Sinterklaas mag je niet missen
14:25Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind