TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee grotere tegenpolen zijn er bijna niet: bioloog Midas Dekkers en ondernemer Arie Boomsma. Voor Boomsma is sporten zijn lust en zijn leven. Het is als eigenaar van een sportschool ook zijn verdienmodel.
Dekkers moet juist niks hebben van al dat overmatig bewegen, zo vertelde hij aan het Belgische Radio 1: "Dat je van sporten automatisch gezond wordt, kan ik als bioloog tegenspreken. Van alle diersoorten die er zijn, is er niet één die er sport. Iedereen neemt maar aan dat fitness een middel tegen alle kwalen is, maar in Nederland lopen er elk jaar 2 miljoen mensen een blessure op tijdens het sporten."
Vandaag zijn de twee te gast in Boerderij Van Dorst, waar ze samen een buitendouche maken. Wellicht komt het duo daarbij wel dichter tot elkaar.
Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje