TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In tegenstelling tot de andere deelnemers aan Born Winners heeft voormalig zwemmer Annemarie Verstappen er geen jarenlange carrière in de topsport opzitten. Al op twintigjarige leeftijd zette ze een punt achter haar loopbaan, omdat ze het topsportbestaan en de media-aandacht die daarbij kwam kijken maar niets vond.
In 1982 werd ze als zestienjarig meisje wereldkampioen op de 200 meter vrije slag met een simpele tactiek: vanaf het startsignaal voluit gaan en snel openen. Daarmee versloeg ze de grote favoriet, Birgit Meineke.
In deze aflevering hebben Verstappen en haar zoon Sebastien bij het baanwielrennen een vergelijkbaar plan. Het werkt: het duo is oppermachtig. Al is het zaak om niet te vroeg te juichen, want een ongeluk zit in een klein hoekje.
Born Winners is iedere zaterdag rond 22:05 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'