TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In tegenstelling tot de andere deelnemers aan Born Winners heeft voormalig zwemmer Annemarie Verstappen er geen jarenlange carrière in de topsport opzitten. Al op twintigjarige leeftijd zette ze een punt achter haar loopbaan, omdat ze het topsportbestaan en de media-aandacht die daarbij kwam kijken maar niets vond.
In 1982 werd ze als zestienjarig meisje wereldkampioen op de 200 meter vrije slag met een simpele tactiek: vanaf het startsignaal voluit gaan en snel openen. Daarmee versloeg ze de grote favoriet, Birgit Meineke.
In deze aflevering hebben Verstappen en haar zoon Sebastien bij het baanwielrennen een vergelijkbaar plan. Het werkt: het duo is oppermachtig. Al is het zaak om niet te vroeg te juichen, want een ongeluk zit in een klein hoekje.
Born Winners is iedere zaterdag rond 22:05 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar