TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Oud-voetballer Regi Blinker was tijdens zijn actieve carrière veel bezig met het mentale aspect dat komt kijken bij topsport. Tegenover de stichting Play Mental Foundation vertelt hij over zijn ervaringen.
"Er was één medespeler bij Feyenoord die zag dat ik nerveus was voor een belangrijke Europese wedstrijd. Hij zei mij: “Regi, weet je wat het ergste is wat er vandaag kan gebeuren? Dat we de wedstrijd verliezen en dan is er morgen ook gewoon weer een nieuwe dag. Sindsdien benader ik veel situaties op dezelfde manier."
Hij vertelt verder: "Ik kijk altijd naar welke positieve kanten er aan een moeilijke situatie kunnen zitten.” Het is te hopen dat hij deze levensles in Born Winners in de praktijk kan brengen, want bij de zwemopdracht krijgt hij het zwaar te verduren.
Born Winners is iedere zaterdag vlak na Wie Is de Mol? te zien bij AVROTROS op NPO1.
Partnerbijdrage
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman