TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oud-voetballer Regi Blinker was tijdens zijn actieve carrière veel bezig met het mentale aspect dat komt kijken bij topsport. Tegenover de stichting Play Mental Foundation vertelt hij over zijn ervaringen.
"Er was één medespeler bij Feyenoord die zag dat ik nerveus was voor een belangrijke Europese wedstrijd. Hij zei mij: “Regi, weet je wat het ergste is wat er vandaag kan gebeuren? Dat we de wedstrijd verliezen en dan is er morgen ook gewoon weer een nieuwe dag. Sindsdien benader ik veel situaties op dezelfde manier."
Hij vertelt verder: "Ik kijk altijd naar welke positieve kanten er aan een moeilijke situatie kunnen zitten.” Het is te hopen dat hij deze levensles in Born Winners in de praktijk kan brengen, want bij de zwemopdracht krijgt hij het zwaar te verduren.
Born Winners is iedere zaterdag vlak na Wie Is de Mol? te zien bij AVROTROS op NPO1.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk