TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oud-voetballer Regi Blinker was tijdens zijn actieve carrière veel bezig met het mentale aspect dat komt kijken bij topsport. Tegenover de stichting Play Mental Foundation vertelt hij over zijn ervaringen.
"Er was één medespeler bij Feyenoord die zag dat ik nerveus was voor een belangrijke Europese wedstrijd. Hij zei mij: “Regi, weet je wat het ergste is wat er vandaag kan gebeuren? Dat we de wedstrijd verliezen en dan is er morgen ook gewoon weer een nieuwe dag. Sindsdien benader ik veel situaties op dezelfde manier."
Hij vertelt verder: "Ik kijk altijd naar welke positieve kanten er aan een moeilijke situatie kunnen zitten.” Het is te hopen dat hij deze levensles in Born Winners in de praktijk kan brengen, want bij de zwemopdracht krijgt hij het zwaar te verduren.
Born Winners is iedere zaterdag vlak na Wie Is de Mol? te zien bij AVROTROS op NPO1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: onverwachte exit in The Masked Singer verbijstert panel en kijkers
06:47Vanavond op TV: Code of silence, RTL GP: Dakar, Trolls 3: Band Together
15:58GTST-karakter Steef Verduyn neemt afscheid: 'Ik moest even snikken van binnen'
14:25'Goede maatjes' uit B&B Vol Liefde bijna weer herenigd
13:09Goede Tijden? Nu even niet... dit staat Meerdijk deze maand te wachten