TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de vierdelige serie Breuklijnen bezoekt Sinan Can een jaar lang vier grote Europese steden: Parijs, Londen, Stockholm en Brussel. Hij reist naar de probleemwijken waar de cijfers over armoede en werkloosheid deprimerend zijn. Hij wil zien in welke omstandigheden mensen hier leven en wat dit voor de samenleving doet.
In de eerste aflevering gaat Can naar de banlieues van Parijs. Banlieue betekent niets meer dan 'voorstad', maar tegenwoordig is het synoniem voor troosteloze buitenwijk. Van de elf miljoen mensen in de Franse metropool wonen er meer dan vijf miljoen in achterstandswijken. Al vanaf de jaren 70 bedenkt de Franse overheid plannen om de banlieueproblematiek aan te pakken. Verschillende inwoners uit deze wijken laten Can de werkelijke situatie zien.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel