TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Bureau Burgwallen, Bureau 040 en Bureau Hofstad volgt Ewout Genemans het werk van de politie in respectievelijk Amsterdam, Eindhoven en Den Haag. Voor Bureau Arnhem strijkt hij nu neer in de hoofdstad van Gelderland.
Arnhem is niet zo groot als de steden waar hij zijn vorige series maakte, maar volgens Genemans is er genoeg te doen. “Het is een grote stad met een druk uitgaansleven, een voetbalstadion en ligt dicht bij de grens.” De politie heeft de handen vol aan nachtelijke opstootjes, rellende voetbalsupporters en drugstoeristen.
Ruim een half jaar filmde Genemans verschillende situaties. Hij laat het werk zien van de agenten op de noodhulp, maar heeft ook aandacht voor de mensen achter het uniform en de dilemma’s waar zij mee te maken krijgen.
B&B Vol Liefde-Fred neemt Doete mee op zijn 'varende baarmoeder'
10:00Danny Froger is stiekem verslaafd aan dit tv-programma: 'Er zitten me toch types tussen'
09:50Het nieuwe datingprogramma Wil je met me Bouwen? maakt op deze datum zijn opwachting
09:23Cabaretier Gover Meit krijgt een programma in België
08:51De eerste beelden van Wolven zijn verschenen: 'Eén grote mindf*ck'