TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Bureau Burgwallen, Bureau 040 en Bureau Hofstad volgt Ewout Genemans het werk van de politie in respectievelijk Amsterdam, Eindhoven en Den Haag. Voor Bureau Arnhem strijkt hij nu neer in de hoofdstad van Gelderland.
Arnhem is niet zo groot als de steden waar hij zijn vorige series maakte, maar volgens Genemans is er genoeg te doen. “Het is een grote stad met een druk uitgaansleven, een voetbalstadion en ligt dicht bij de grens.” De politie heeft de handen vol aan nachtelijke opstootjes, rellende voetbalsupporters en drugstoeristen.
Ruim een half jaar filmde Genemans verschillende situaties. Hij laat het werk zien van de agenten op de noodhulp, maar heeft ook aandacht voor de mensen achter het uniform en de dilemma’s waar zij mee te maken krijgen.
De TV van gisteren: Bevrijdingsconcert maakt indruk, maar niet iedereen is overtuigd
22:00MAFS-kijkers halen uit naar experts na gesprek met Rob
11:57'Tv-programma Fans! maakt comeback op televisie'
10:56Dag & Nacht is volgende week niet te zien en dit is waarom
09:57De streamingtip van de week: Hide and Seek: The Chestnut Man op Netflix