TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Bureau Burgwallen, Bureau 040 en Bureau Hofstad volgt Ewout Genemans het werk van de politie in respectievelijk Amsterdam, Eindhoven en Den Haag. Voor Bureau Arnhem strijkt hij nu neer in de hoofdstad van Gelderland.
Arnhem is niet zo groot als de steden waar hij zijn vorige series maakte, maar volgens Genemans is er genoeg te doen. “Het is een grote stad met een druk uitgaansleven, een voetbalstadion en ligt dicht bij de grens.” De politie heeft de handen vol aan nachtelijke opstootjes, rellende voetbalsupporters en drugstoeristen.
Ruim een half jaar filmde Genemans verschillende situaties. Hij laat het werk zien van de agenten op de noodhulp, maar heeft ook aandacht voor de mensen achter het uniform en de dilemma’s waar zij mee te maken krijgen.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'