TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ewout Genemans keert vanavond eenmalig terug naar Den Haag. RTL 4 herhaalt het slot van Bureau Hofstad, de reportagereeks die Genemans en zijn ploeg begin 2021 maakten over het Haags politiepersoneel. Dit betekent een weerzien met brigadier Dennis en zijn jonge partner Jelle.
Als een man schoten lost vanaf een flatgebouw zijn de agenten als eersten ter plaatse. Al snel is duidelijk dat ze versterking nodig hebben om de schutter aan te kunnen houden. Er komt nog meer wapengeweld voorbij als de politie een auto met een mogelijk bewapende bestuurder staande houdt. De agenten nemen geen enkel risico en trekken direct hun eigen dienstpistool.
Verder zijn Ewout en zijn camerateam getuige van een grootschalige operatie om een drugsdealer op heterdaad te betrappen. (HH)
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire