TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is duidelijk wie de publiekslievelingen van Bureau Maastricht zijn: agenten Daan en Tyrone. Hun droge humor en aanpak zorgen regelmatig voor hilariteit bij de kijkers, zoals in een scène met een beschonken jongeman. Als ze ter plekke aankomen zegt de man dat er niks aan de hand is, waarop Tyrone op zijn kenmerkende droge manier reageert: “Je staat hier als een verdwaalde pony.”
De situatie wordt nog komischer als ze om het nummer van zijn moeder vragen en hij zijn eigen nummer geeft. Zijn toestel gaat over waarop de agenten in de lach schieten. Uiteindelijk test Daan of het echt 'prima' met de man gaat, zoals hij zelf beweert. Een rechte lijn lopen blijkt echter te moeilijk, waarop Tyrone droogjes opmerkt: “Als je een waterpas was, was je defect."
Bureau Maastricht is iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: dit vond de kijker van Linda de Mols In De Ring
06:47Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders
12:33Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'