TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat het mogelijk is om naast collega’s ook vrienden te zijn, bewijzen agenten Sander en Jos. De twee Limburgers kunnen het ook buiten het werk om goed met elkaar vinden, zo vertellen ze in een YouTube-video van de Maastrichtse politie. Het tweetal dat in Bureau Maastricht te zien is knuffelt elkaar voor elke dienst, een tafereel dat bij collega's nog weleens tot gefronste wenkbrauwen leidt.
Jos gaat in dezelfde video dieper in op hun band. “Ik denk dat wij dingen met elkaar delen die andere collega’s nooit met elkaar zouden delen." Sander vult hem aan. “Ja, als er een student meeloopt, vraagt die zich wel af waarin die beland is. Het is logisch dat als je goeie vrienden bent en even niks te doen hebt je het over persoonlijke dingen gaat hebben."
Bureau Maastricht is iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4. Terugkijken kan via Videoland.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker