TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat het mogelijk is om naast collega’s ook vrienden te zijn, bewijzen agenten Sander en Jos. De twee Limburgers kunnen het ook buiten het werk om goed met elkaar vinden, zo vertellen ze in een YouTube-video van de Maastrichtse politie. Het tweetal dat in Bureau Maastricht te zien is knuffelt elkaar voor elke dienst, een tafereel dat bij collega's nog weleens tot gefronste wenkbrauwen leidt.
Jos gaat in dezelfde video dieper in op hun band. “Ik denk dat wij dingen met elkaar delen die andere collega’s nooit met elkaar zouden delen." Sander vult hem aan. “Ja, als er een student meeloopt, vraagt die zich wel af waarin die beland is. Het is logisch dat als je goeie vrienden bent en even niks te doen hebt je het over persoonlijke dingen gaat hebben."
Bureau Maastricht is iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4. Terugkijken kan via Videoland.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten