TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De agenten in Bureau Rotterdam zien hun bekendheid in rap tempo toenemen dankzij het programma, waarvan vanavond de laatste aflevering te zien is.
Zo is Guido, actief als wijkagent in het zuidelijke deel van de stad, zeer in trek bij de kijkers. Zijn directheid en humor kunnen bij veel mensen op waardering rekenen. Hij valt zelfs dusdanig in de smaak dat kijkers vanuit het hele land de moeite nemen om naar Rotterdam te reizen, puur voor een foto of een kort gesprekje.
Zo legde de zeventienjarige Levi uit Assen na het zien van de uitzendingen ruim 220 kilometer af naar Rotterdam om zijn favoriet uit Bureau Rotterdam te ontmoeten. Volgens de agent keek de Drentse jongen zijn ogen uit in de havenstad, volgens Guido de 'allermooiste rotstad die er is'.
Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
13:37Eerste beelden nieuw seizoen Gooische vrouwen verklapt grote plottwist
13:14Wilfred Genee deelt voorproefje van nieuwe single 'Korreltje Zout'
12:56Video: Wilfred Genee doet gooi naar zomerhit met Korrel Zout