TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De agenten in Bureau Rotterdam zien hun bekendheid in rap tempo toenemen dankzij het programma, waarvan vanavond de laatste aflevering te zien is.
Zo is Guido, actief als wijkagent in het zuidelijke deel van de stad, zeer in trek bij de kijkers. Zijn directheid en humor kunnen bij veel mensen op waardering rekenen. Hij valt zelfs dusdanig in de smaak dat kijkers vanuit het hele land de moeite nemen om naar Rotterdam te reizen, puur voor een foto of een kort gesprekje.
Zo legde de zeventienjarige Levi uit Assen na het zien van de uitzendingen ruim 220 kilometer af naar Rotterdam om zijn favoriet uit Bureau Rotterdam te ontmoeten. Volgens de agent keek de Drentse jongen zijn ogen uit in de havenstad, volgens Guido de 'allermooiste rotstad die er is'.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los