TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De agenten in Bureau Rotterdam zien hun bekendheid in rap tempo toenemen dankzij het programma, waarvan vanavond de laatste aflevering te zien is.
Zo is Guido, actief als wijkagent in het zuidelijke deel van de stad, zeer in trek bij de kijkers. Zijn directheid en humor kunnen bij veel mensen op waardering rekenen. Hij valt zelfs dusdanig in de smaak dat kijkers vanuit het hele land de moeite nemen om naar Rotterdam te reizen, puur voor een foto of een kort gesprekje.
Zo legde de zeventienjarige Levi uit Assen na het zien van de uitzendingen ruim 220 kilometer af naar Rotterdam om zijn favoriet uit Bureau Rotterdam te ontmoeten. Volgens de agent keek de Drentse jongen zijn ogen uit in de havenstad, volgens Guido de 'allermooiste rotstad die er is'.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'