TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De agenten in Bureau Rotterdam zien hun bekendheid in rap tempo toenemen dankzij het programma, waarvan vanavond de laatste aflevering te zien is.
Zo is Guido, actief als wijkagent in het zuidelijke deel van de stad, zeer in trek bij de kijkers. Zijn directheid en humor kunnen bij veel mensen op waardering rekenen. Hij valt zelfs dusdanig in de smaak dat kijkers vanuit het hele land de moeite nemen om naar Rotterdam te reizen, puur voor een foto of een kort gesprekje.
Zo legde de zeventienjarige Levi uit Assen na het zien van de uitzendingen ruim 220 kilometer af naar Rotterdam om zijn favoriet uit Bureau Rotterdam te ontmoeten. Volgens de agent keek de Drentse jongen zijn ogen uit in de havenstad, volgens Guido de 'allermooiste rotstad die er is'.
Zangeres van Zweedse inzending voor Songfestival is haar stem kwijt
10:10Met deze artiesten krijgt de WK Voetbal-finale nog meer glans
10:00Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'
09:26'Op deze datum start We Zijn Er Bijna'
08:32De TV van gisteren: Kijkers laten The Passion Hemelvaart massaal links liggen