TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na het volgen van agenten in Den Haag, Arnhem, Amsterdam en Eindhoven loopt presentator Ewout Genemans in deze reeks mee met dienders in Rotterdam. “Veel mensen kennen het werk van de politie niet zo goed, daarom wil ik dit laten zien”, zei hij over Bureau Rotterdam.
In deze aflevering treft hij samen met agenten Nadia en Joyce een slachtoffer van een schietpartij en gaat hij met Andrea en Alex op zoek naar een vermiste man. Ook volgt hij Robin en Anouk, die een schoolpand betreden omdat er mogelijk inbrekers binnen zijn.
Volgens Genemans waren de draaidagen in Rotterdam behoorlijk anders dan die in andere steden. “In Rotterdam is het allemaal wat heftiger. Er waren meer gewelddadige conflicten, waarbij vaak ook vuurwapens in het spel waren.”
Bureau Rotterdam is elke dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Tina Nijkamp laat licht schijnen over nieuw tv-seizoen: 'Het wordt heel erg spannend'
11:54Ook Raymond Mens en Thomas van Groningen aan tafel bij Vandaag Inside op de woensdagen
11:12Gerard Cox is ongeneeslijk ziek: 'Ik heb misschien nog een paar maanden'
10:03De TV van gisteren: Hélène Hendriks krijgt staande ovatie in laatste De Oranjezomer
10:00Fajah Lourens doet mee aan Let's Play Ball: 'Mijn vriendin liep een hersenschudding op'