TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw reist door het land in het tweede seizoen van Busje Komt Zo!. De inhoud van het programma en de route van de bus zijn weer geheel in handen van de kijkers. Maar uiteraard is Hans Kesting ook weer aanwezig om de reis live van commentaar te voorzien.
In de aanloop naar het eerste seizoen had De Leeuw wel wat koudwatervrees voor dit nieuwe format: "Ik voel me binnen het veiligst. Maar qua studiopogramma's heb ik alles al gedaan wat mogelijk was. Het is goed om uit mijn comfortzone te komen".
De zestigjarige programmamaker staat er niet alleen voor. Geregeld stappen bekende passagiers in als Simon Keizer, Jamai Loman en Dieuwertje Blok om op ludieke wijze wensen van mensen uit te laten komen. Vaste waarde in de show is Hans Kesting die in zijn rol als voice-over weer meereist om Pauls belevenissen live van commentaar te voorzien.
Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle
14:45Dit is de reden dat het NOS Journaal van 20:00 uur vrijdag 6 februari uitwijkt naar NPO 2
14:26Zo kijk je gratis én live naar de Super Bowl 2026