TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw reist door het land in het tweede seizoen van Busje Komt Zo!. De inhoud van het programma en de route van de bus zijn weer geheel in handen van de kijkers. Maar uiteraard is Hans Kesting ook weer aanwezig om de reis live van commentaar te voorzien.
In de aanloop naar het eerste seizoen had De Leeuw wel wat koudwatervrees voor dit nieuwe format: "Ik voel me binnen het veiligst. Maar qua studiopogramma's heb ik alles al gedaan wat mogelijk was. Het is goed om uit mijn comfortzone te komen".
De zestigjarige programmamaker staat er niet alleen voor. Geregeld stappen bekende passagiers in als Simon Keizer, Jamai Loman en Dieuwertje Blok om op ludieke wijze wensen van mensen uit te laten komen. Vaste waarde in de show is Hans Kesting die in zijn rol als voice-over weer meereist om Pauls belevenissen live van commentaar te voorzien.
GTST Spoilers - maandag 25 t/m donderdag 28 mei 2026
22:24Wilfred Genee opent Vandaag Inside vanuit Curaçao: 'Het ergste hebben we gehad' (video)
21:17Huizenruilers valt in de smaak bij kijkers: 'Fan van Daan & Roos'
20:26Bijzondere mijlpaal voor Dit Was Het Nieuws: 'Sommige dingen zouden we niet meer doen' (video)
17:00Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op dinsdag