TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tenten zijn opgezet, de wilde dieren gespot en de eerste centen verdiend.
In de tweede aflevering van Camping de Wildernis zijn de vier gezinnen inmiddels gesetteld op de camping in de Afrikaanse wildernis. Voor de zussen Judith en Melanie en hun nichtje Nathalie is de kampeertrip echter nog niet spannend genoeg. Zij zetten voor één nacht hun tentje op buiten de veilige muren van de camping. Na hun overnachting midden in de bush komt presentator Johnny de Mol de dames uithoren over hun avontuur.
Overdag worden de deelnemers weer aan het werk gezet. Met de eerste safaritocht achter de rug, weten de gezinnen wat ze moeten verwachten van hun foto-opdrachten. Toch is het fotograferen van de olifanten, zebra’s en leeuwen niet voor iedereen even makkelijk.
Camping de Wildernis is sinds 1 januari iedere maandag vanaf 20:30 uur te zien op SBS6.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette