TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan oer-Hollandse gezelligheid is geen gebrek op de Afrikaanse savanne. In het realityprogramma Camping de Wildernis voelen de vier Nederlandse gezinnen zich steeds meer thuis op de camping in Botswana. Om het thuisfront niet te vergeten, organiseren de kampeerliefhebbers een feestje met een Hollands thema.
Voordat de festiviteiten beginnen, heeft presentator Johnny de Mol een verrassing voor het moeder-dochterduo Katja en Lola uit Brunssum. De zestienjarige Lola krijgt haar eerste autorijles in een grote safari-auto. Terwijl Lola en Katja de dieren veilig vanuit de auto fotograferen, zijn de zussen Judith en Melanie vergeten dat het buiten de camping wemelt van gevaarlijke beesten. Zij staan plotseling oog in oog met een familie hyena’s.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji