TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een nieuwe naam voor een bestaand format: RTL Kampeert gaat verder onder de naam Campingtijd. Koert-Jan de Bruijn is nog steeds de presentator van het kampeerprogramma, maar hij krijgt gezelschap van Laurien Verstraten.
In tien nieuwe afleveringen zorgen zij voor een flinke portie kampeerinspiratie. Ze bezoeken verschillende vakantieregio's en campings in binnen- en buitenland en laten de trends op kampeergebied zien.
De eerste bestemming is de Spaanse Costa Dorada. Laurien Verstraten ontdekt waarom de bijnaam van deze streek 'de gouden kust' is. Maar de Costa heeft meer te bieden dan kilometers lange stranden, zoals de populaire plaatsen Tarragona en Sitges.
De komende afleveringen komen onder meer Frankrijk, Kroatië en Zwitserland aan bod.
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)