TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een nieuwe naam voor een bestaand format: RTL Kampeert gaat verder onder de naam Campingtijd. Koert-Jan de Bruijn is nog steeds de presentator van het kampeerprogramma, maar hij krijgt gezelschap van Laurien Verstraten.
In tien nieuwe afleveringen zorgen zij voor een flinke portie kampeerinspiratie. Ze bezoeken verschillende vakantieregio's en campings in binnen- en buitenland en laten de trends op kampeergebied zien.
De eerste bestemming is de Spaanse Costa Dorada. Laurien Verstraten ontdekt waarom de bijnaam van deze streek 'de gouden kust' is. Maar de Costa heeft meer te bieden dan kilometers lange stranden, zoals de populaire plaatsen Tarragona en Sitges.
De komende afleveringen komen onder meer Frankrijk, Kroatië en Zwitserland aan bod.
Frans Bauer bindt op hilarische wijze de strijd tegen de kilo's aan: 'Hij lijkt net Robocop!'
07:35Montana Meiland (32) stopt met woonwinkel: ’Ze werd er gek van’
06:47Vanavond op TV: Roosen & Borst, Make up your mind, Ghost Rider
19:11Deze BN'ers doen mee aan de nieuwe RTL 4-spelshow Nederlands Domste
16:02Diederik Jekel en vrouw Eline verwachten tweede kind: 'We delen ons geluk met veel dankbaarheid'