TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een nieuwe naam voor een bestaand format: RTL Kampeert gaat verder onder de naam Campingtijd. Koert-Jan de Bruijn is nog steeds de presentator van het kampeerprogramma, maar hij krijgt gezelschap van Laurien Verstraten.
In tien nieuwe afleveringen zorgen zij voor een flinke portie kampeerinspiratie. Ze bezoeken verschillende vakantieregio's en campings in binnen- en buitenland en laten de trends op kampeergebied zien.
De eerste bestemming is de Spaanse Costa Dorada. Laurien Verstraten ontdekt waarom de bijnaam van deze streek 'de gouden kust' is. Maar de Costa heeft meer te bieden dan kilometers lange stranden, zoals de populaire plaatsen Tarragona en Sitges.
De komende afleveringen komen onder meer Frankrijk, Kroatië en Zwitserland aan bod.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland