TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een nieuwe naam voor een bestaand format: RTL Kampeert gaat verder onder de naam Campingtijd. Koert-Jan de Bruijn is nog steeds de presentator van het kampeerprogramma, maar hij krijgt gezelschap van Laurien Verstraten.
In tien nieuwe afleveringen zorgen zij voor een flinke portie kampeerinspiratie. Ze bezoeken verschillende vakantieregio's en campings in binnen- en buitenland en laten de trends op kampeergebied zien.
De eerste bestemming is de Spaanse Costa Dorada. Laurien Verstraten ontdekt waarom de bijnaam van deze streek 'de gouden kust' is. Maar de Costa heeft meer te bieden dan kilometers lange stranden, zoals de populaire plaatsen Tarragona en Sitges.
De komende afleveringen komen onder meer Frankrijk, Kroatië en Zwitserland aan bod.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)
09:32De TV van gisteren: De Oranjezomer is terug in Nederland én in WK-stemming