TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een nieuwe naam voor een bestaand format: RTL Kampeert gaat verder onder de naam Campingtijd. Koert-Jan de Bruijn is nog steeds de presentator van het kampeerprogramma, maar hij krijgt gezelschap van Laurien Verstraten.
In tien nieuwe afleveringen zorgen zij voor een flinke portie kampeerinspiratie. Ze bezoeken verschillende vakantieregio's en campings in binnen- en buitenland en laten de trends op kampeergebied zien.
De eerste bestemming is de Spaanse Costa Dorada. Laurien Verstraten ontdekt waarom de bijnaam van deze streek 'de gouden kust' is. Maar de Costa heeft meer te bieden dan kilometers lange stranden, zoals de populaire plaatsen Tarragona en Sitges.
De komende afleveringen komen onder meer Frankrijk, Kroatië en Zwitserland aan bod.
GTST-ster Noa Zwan openhartig over impact van haar rol: 'Heftig om te spelen maar ook belangrijk om te laten zien'
11:52Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje