TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zeventiger Henk Lacroix vindt niets mooier dan carnaval vieren met zijn familie. En dat doen de Limburgers goed, zo laten ze zien in Carnavalshart. Ieder jaar bouwen ze hun eigen wagen voor de optocht in Beek.
In september beginnen ze al met de voorbereidingen. Ze wisselen ideeën uit over het thema, voor de wagen en bijbehorende kostuums, en daarna gaan ze in de loods aan de slag.
Om alles goed te laten verlopen en de hoge kosten te dekken, richtte de inmiddels veertig à vijftigkoppige familie ruim dertig jaar geleden een eigen carnavalsvereniging op - inclusief contributie. Vroeger bouwde Henk de wagens met mensen uit het café, maar dat hield op toen de kroeg zijn deuren sloot. Gelukkig hebben ook zijn familieleden even grote carnavalsliefhebbers.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival