TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De een acteert, zingt en danst, de ander maakt documentaires in oorlogsbied. Holly Mae Brood en Sinan Can zijn dit keer welkom in de Toscaanse villa van Beau van Erven Dorens. De Casa di Beau-presentator is nieuwsgierig naar hun jeugd.
Holly Mae Brood bedroog Sinan Can drie jaar geleden in De Verraders, maar buiten de bubbel van het spel kunnen ze prima door een deur. Gelukkig maar, want ze zijn samen te gast in Casa di Beau.
Tussen de Toscaanse heuvels praat Beau van Erven Dorens met Sinan over zijn ouders en risicovolle werk als journalist in oorlogsgebied. Hoe lang denkt hij dat dit volhoudt?
Ook is hij nieuwsgierig naar Holly's relatie met Soy Kroon en haar jeugd. Een met zowel leuke momenten, met optredens in de huiskamer en voor Kinderen voor Kinderen, als moeilijke. Op zesjarige leeftijd overleed haar vader Herman Brood. Omdat ze vond dat ze iets moest doen op haar vaders uitvaart, zong Holly een liedje van K3 voor een vol Paradiso. Daar zijn beelden van.
Deze herhaling van Casa die Beau zie je op zondag 28 juli vanaf 20:00 uur op RTL4. (HH)
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene