TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de voorlaatste aflevering van Chateau Bijstand draait alles om het goede doel. Martien, Erica en Maxime leefden de afgelopen weken op bijstandsniveau om aandacht te vragen voor de minima. Als moeder van twee dochtertjes gaat Maximes hart juist uit naar jonge gezinnen die het niet breed hebben. De familie heeft om die reden Stichting Babyspullen omarmd als goed doel.
De Meilandjes hebben zichzelf in de uitzendingen nuttig gemaakt als vrijwilliger en niet zonder resultaat. De opnames vonden begin dit jaar plaats, toch heeft hun inzet wonderwel al veel nieuwe donateurs opgeleverd. Om al deze gulle gevers te bedanken wil de familie een feestelijk evenement voor hen organiseren. Een mooi gebaar, maar zoals altijd verlopen de voorbereidingen verre van vlekkeloos.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis