TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de voorlaatste aflevering van Chateau Bijstand draait alles om het goede doel. Martien, Erica en Maxime leefden de afgelopen weken op bijstandsniveau om aandacht te vragen voor de minima. Als moeder van twee dochtertjes gaat Maximes hart juist uit naar jonge gezinnen die het niet breed hebben. De familie heeft om die reden Stichting Babyspullen omarmd als goed doel.
De Meilandjes hebben zichzelf in de uitzendingen nuttig gemaakt als vrijwilliger en niet zonder resultaat. De opnames vonden begin dit jaar plaats, toch heeft hun inzet wonderwel al veel nieuwe donateurs opgeleverd. Om al deze gulle gevers te bedanken wil de familie een feestelijk evenement voor hen organiseren. Een mooi gebaar, maar zoals altijd verlopen de voorbereidingen verre van vlekkeloos.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje