TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de voorlaatste aflevering van Chateau Bijstand draait alles om het goede doel. Martien, Erica en Maxime leefden de afgelopen weken op bijstandsniveau om aandacht te vragen voor de minima. Als moeder van twee dochtertjes gaat Maximes hart juist uit naar jonge gezinnen die het niet breed hebben. De familie heeft om die reden Stichting Babyspullen omarmd als goed doel.
De Meilandjes hebben zichzelf in de uitzendingen nuttig gemaakt als vrijwilliger en niet zonder resultaat. De opnames vonden begin dit jaar plaats, toch heeft hun inzet wonderwel al veel nieuwe donateurs opgeleverd. Om al deze gulle gevers te bedanken wil de familie een feestelijk evenement voor hen organiseren. Een mooi gebaar, maar zoals altijd verlopen de voorbereidingen verre van vlekkeloos.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
09:30Schema eerste halve finale Eurovisie Songfestival 2026
09:22Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
09:13De TV van gisteren: de kijkers van Married at First Sight hebben medelijden met Ferenc
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
