TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de voorlaatste aflevering van Chateau Bijstand draait alles om het goede doel. Martien, Erica en Maxime leefden de afgelopen weken op bijstandsniveau om aandacht te vragen voor de minima. Als moeder van twee dochtertjes gaat Maximes hart juist uit naar jonge gezinnen die het niet breed hebben. De familie heeft om die reden Stichting Babyspullen omarmd als goed doel.
De Meilandjes hebben zichzelf in de uitzendingen nuttig gemaakt als vrijwilliger en niet zonder resultaat. De opnames vonden begin dit jaar plaats, toch heeft hun inzet wonderwel al veel nieuwe donateurs opgeleverd. Om al deze gulle gevers te bedanken wil de familie een feestelijk evenement voor hen organiseren. Een mooi gebaar, maar zoals altijd verlopen de voorbereidingen verre van vlekkeloos.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji