TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De laatste aflevering van Chateau Bijstand staat in het teken van geven. Tijdens hun maand op bijstandsniveau hebben de Meilandjes zich ingezet voor Stichting Babyspullen. Ze organiseren voor alle nieuwe donateurs een evenement om hen te bedanken, maar corona blijkt spelbreker. Maxime test positief en moet verstek laten gaan.
Na afloop van het feestje moet de familie ook afscheid nemen van de tussenwoning in Uithoorn die ruim vier weken diende als thuisbasis. Bij aankomst was de woning kaal, maar Martien, Erica en Maxime wisten de boel in rap tempo knus te maken met gevonden spulletjes en meubels van de kringloop. De creatieve Martien maakte zelfs met bananendozen een geïmproviseerde kledingkast. De Meilandjes verblijden hun buren met al dit meubilair.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden