TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een ontnuchterende conclusie in deze aflevering van Chateau Meiland: lange tijd leek de familie een geldboom te hebben gezien de vele verhuizingen naar steeds riantere miljoenenpanden. Maar vanavond maken de Meilandjes pas op de plaats.
Het zou maar zo kunnen dat er geen budget is om het pension dat ze willen overnemen te verbouwen. Dit betekent dat ze noodgedwongen weer zelf moeten gaan klussen. Omdat Erica en Martien weinig kaas hebben gegeten van stucwerk, vragen ze bevriende stukadoor Fred om hen de fijne kneepjes van het vak bij te brengen.
Ondertussen probeert Martien de bank te overtuigen toch geld te steken in het pension. Hij schrijft zelfs een heus ondernemingsplan. Zijn eerste poging kan rekenen op hoongelach van zowel Erica als dochter Maxime.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse