TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een ontnuchterende conclusie in deze aflevering van Chateau Meiland: lange tijd leek de familie een geldboom te hebben gezien de vele verhuizingen naar steeds riantere miljoenenpanden. Maar vanavond maken de Meilandjes pas op de plaats.
Het zou maar zo kunnen dat er geen budget is om het pension dat ze willen overnemen te verbouwen. Dit betekent dat ze noodgedwongen weer zelf moeten gaan klussen. Omdat Erica en Martien weinig kaas hebben gegeten van stucwerk, vragen ze bevriende stukadoor Fred om hen de fijne kneepjes van het vak bij te brengen.
Ondertussen probeert Martien de bank te overtuigen toch geld te steken in het pension. Hij schrijft zelfs een heus ondernemingsplan. Zijn eerste poging kan rekenen op hoongelach van zowel Erica als dochter Maxime.
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Kersverse First Dates-barman Jeremy is baan nu alweer kwijt: dit is zijn reactie
12:23Tina Nijkamp: 'Opstappen Renze Klamer is het failliet van RTL Tonight'
11:26Monique Hansler haalt uit naar Aran Bade: 'Dit is zijn schuld'
10:49Iets meer bekend over zaterdagafleveringen van De Bondgenoten
10:30Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025