TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Meilandjes kregen onlangs heuglijk nieuws: er was een koper gevonden voor het Franse kasteel waar Chateau Meiland z'n naam aan ontleent. Op stel en sprong vertrok de familie richting het zuiden om de verkoop officieel te maken.
Dat voelt voor vaste kijkers als een herhaling van zetten. Martien en Erica meenden in de slotaflevering van seizoen vijf al dat de deal rond was. Ook toen kwamen ze met familie en vrienden naar het kasteel. Kort daarop bleek dat de Nederlandse koper de financiën niet rond kreeg, waardoor het chateau weer op de markt kwam.
Nu lijkt het er toch echt van te komen en de verkoop maakt Maxime emotioneel. Ze begint te twijfelen of ze Marillaux wel van de hand moeten doen. Of gaan ze elders in Frankrijk een nieuwe plek zoeken?
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten