TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Meilandjes kregen onlangs heuglijk nieuws: er was een koper gevonden voor het Franse kasteel waar Chateau Meiland z'n naam aan ontleent. Op stel en sprong vertrok de familie richting het zuiden om de verkoop officieel te maken.
Dat voelt voor vaste kijkers als een herhaling van zetten. Martien en Erica meenden in de slotaflevering van seizoen vijf al dat de deal rond was. Ook toen kwamen ze met familie en vrienden naar het kasteel. Kort daarop bleek dat de Nederlandse koper de financiën niet rond kreeg, waardoor het chateau weer op de markt kwam.
Nu lijkt het er toch echt van te komen en de verkoop maakt Maxime emotioneel. Ze begint te twijfelen of ze Marillaux wel van de hand moeten doen. Of gaan ze elders in Frankrijk een nieuwe plek zoeken?
We Zijn er Bijna!: dit is de exacte route die Marlijn en de kampeerders afleggen
13:34Wanneer is LUBACH weer terug op tv?
12:55Erica Terpstra tóch nog op reis voor MAX?
12:11B&B Vol Liefde: 'Nee Ceciel, ik wil niet meer met je eten'
11:15Zus van Fabiënne uit De Bondgenoten spreekt zich uit over gerucht: 'Het is te bizar voor woorden'