TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit seizoen van Chateau Meiland staat in het teken van verjaardagen. Eerder was de zestigste geboortedag van Erica reden voor een groot feest, nu staat de tweede verjaardag van Vivé op de rol.
De Meilandjes pakken uit met een berg cadeautjes die volgens hen in de smaak zouden moeten vallen bij de jongste dochter van Maxime. Helaas begint de kleine meid op tijd aan haar ‘twee is nee’-fase: bij het uitpakken kan niets haar goedkeuring wegdragen.
Ondertussen probeert haar oudere zus Claire op school het alfabet onder de knie te krijgen. Bij de M ontdekt ze dat wel heel veel van haar familieleden een naam hebben met die letter.
Erica en Martien staan tijdens het klussen voor een raadsel als de stoppen doorslaan en naderhand het licht niet meer uit wil.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'