TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de jaren 60 werd acteur Sean Connery zo vereenzelvigd met zijn iconische filmpersonage James Bond dat de filmstudio niet eens meer de moeite nam om zijn naam op de filmposters te vermelden. Dit tot grote ergernis van Connery zelf, die het vreselijk vond als fans hem op straat met 'Mr. Bond' aanspraken.
De acteur zou zijn hele leven een haat-liefderelatie houden met agent 007, die hem weliswaar roem en rijkdom bracht, maar niet de rollen met diepgang waar hij zo enorm naar verlangde.
De documentaire Sean Connery - De James Bond paradox laat zien hoe Connery pas veel later artistieke waardering kreeg. Dit was te danken aan vertolkingen als de spitsvondige Wiliam van Baskerville in The Name of the Rose en de mentor van Eliot Ness in The Untouchables.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune