TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de jaren 60 werd acteur Sean Connery zo vereenzelvigd met zijn iconische filmpersonage James Bond dat de filmstudio niet eens meer de moeite nam om zijn naam op de filmposters te vermelden. Dit tot grote ergernis van Connery zelf, die het vreselijk vond als fans hem op straat met 'Mr. Bond' aanspraken.
De acteur zou zijn hele leven een haat-liefderelatie houden met agent 007, die hem weliswaar roem en rijkdom bracht, maar niet de rollen met diepgang waar hij zo enorm naar verlangde.
De documentaire Sean Connery - De James Bond paradox laat zien hoe Connery pas veel later artistieke waardering kreeg. Dit was te danken aan vertolkingen als de spitsvondige Wiliam van Baskerville in The Name of the Rose en de mentor van Eliot Ness in The Untouchables.
B&B Vol Liefde: Fred kijkt Doete haar kleren uit
11:03Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'
10:19Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'