TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de jaren 60 werd acteur Sean Connery zo vereenzelvigd met zijn iconische filmpersonage James Bond dat de filmstudio niet eens meer de moeite nam om zijn naam op de filmposters te vermelden. Dit tot grote ergernis van Connery zelf, die het vreselijk vond als fans hem op straat met 'Mr. Bond' aanspraken.
De acteur zou zijn hele leven een haat-liefderelatie houden met agent 007, die hem weliswaar roem en rijkdom bracht, maar niet de rollen met diepgang waar hij zo enorm naar verlangde.
De documentaire Sean Connery - De James Bond paradox laat zien hoe Connery pas veel later artistieke waardering kreeg. Dit was te danken aan vertolkingen als de spitsvondige Wiliam van Baskerville in The Name of the Rose en de mentor van Eliot Ness in The Untouchables.
Partnerbijdrage
De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'
08:41De TV van gisteren: Flikken Maastricht-fans zien Eric Corton zijn debuut maken