TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Nederlanders nemen het op tegen de Belgen in het spelprogramma Code van Coppens. Presentator Dennis Weening en acteur Leo Alkemade strijden tegen de Vlaamse presentator Kürt Rogiers en actrice Sandrine André in een nostalgische escaperoom.
De deelnemers staan perplex wanneer ze na een reis door het verleden terechtkomen in hun eigen tienerkamer. De oude filmposters, knuffels en familiefoto’s roepen veel emoties op. Tijd om herinneringen op te halen is er helaas niet. Om met de winst naar huis te gaan, moeten de duo's zo snel mogelijk hun weg naar buiten vinden.
Tussen alle persoonlijke spullen liggen aanwijzingen verborgen naar de cijfercode van de deur. Vol overgave proberen Weening en Alkemade terug te keren naar het heden en Nederland trots te maken.
Deze aflevering van Code van Coppens is op zondag 16 juni om 21:00 uur te zien op SBS6.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026