TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Modellen Kim Feenstra en Sylvia Geersen krijgen een belangrijke taak in het spelprogramma Code van Coppens. Als onderzoekers in Murassic Park moeten zij zo snel mogelijk het DNA van een dinosaurus naar de professor brengen.
Hoewel de dames zich verheugen op de geboorte van een schattige babydino, krijgen ze al snel de schrik van hun leven. Uit het ei komt namelijk geen lief wezentje, maar een gigantische vleeseter die wel zin heeft in een hapje. Vrezend voor hun leven, moeten ze hun weg uit deze escaperoom zien te vinden.
Ook tegenstanders Danny en Davy de Munk zien zichzelf al in de maag van dino zitten, als ze niet pijlsnel de aanwijzingen in de ruimte vinden. In een race tegen de klok proberen de duo’s de puzzels op te lossen en de code te kraken.
Code van Coppens is iedere zondag vanaf 20:30 uur te zien op SBS6.
De Grannies van Amsterdam zijn terug en de eerste beelden beloven weer veel lol
11:03Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane