TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2022 gaf Mart Hoogkamer twee concerten in Ahoy en dat smaakte voor de Leidse zanger naar meer. “Rotterdam Ahoy zit mij als gegoten, de concerten waren het hoogtepunt van dat jaar voor mij”, zo vertelt hij op de site van de concerthal. En dus stond hij er 15 april jongstleden weer, samen met gastartiesten Kris Kross Amsterdam, Roxeanne Hazes en John West.
In deze concertregistratie zingt hij hits als ‘Ik ga zwemmen’ en ‘In Spanje’ te zien, maar ook een eigen versie van de evergreen ‘Unchained melody’. Hoogkamer bracht in de uitverkochte zaal ook een ode aan Marco Borsato. Opmerkelijk was het wel, aangezien er nog een zedenzaak tegen de zanger loopt. Toch viel het eerbetoon in de smaak bij het publiek: de duizenden aanwezigen zongen luidkeels mee.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino