TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waar kennis over aardrijkskunde, geschiedenis, bekende Nederlanders en politiek bij veel quizzen ontzettend handig kan zijn, ligt dat bij De 1% Quiz wel anders. Presentator Tijl Beckand test van honderd deelnemers hun inzicht, logisch nadenken en creativiteit. Wie een fout antwoord geeft, ligt uit het spel.
De kandidaten krijgen ieder 500 euro die ze kunnen inzetten om een vraag te passen. Wie dat niet doet, krijgt halverwege de mogelijkheid om te stoppen en dat geld mee naar huis te nemen. De hoofdprijs is 50.000 euro. Die 500 euro lijkt dus een karige troostprijs, maar de quiz wordt per vraag steeds moeilijker: de eerste vraag is in een representatief publieksonderzoek door 90% van de Nederlanders goed beantwoord, slechts 1% had de laatste vraag goed. (HH)
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters