TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In zijn serie Het Water Komt vertelde Winfried Baijens over de Watersnoodramp van 1953 en de gevolgen voor Zeeland. De komende weken richt de nieuwslezer en programmamaker zijn blik op Groningen in De Aarde Beeft.
De gaswinning in die provincie is ook een ramp, maar eentje die zich in een veel trager tempo voltrekt. "Een groot deel van Nederland keek toe en liet het gebeuren", vertelt Baijens aan RTV Noord. "Het doet iets met een gebied. Dat willen we laten zien. We beginnen natuurlijk met de ramp in slow motion. Dat zullen vertellingen zijn van mensen die het aan den lijve hebben ondervonden. Dat levert indringende verhalen op."
Behalve de gevolgen van de gaswinning komen in De Aarde Beeft ook de historie, cultuur en bewoners van Groningen aan bod.
De Aarde Beeft is vanaf 12 januari 2024 iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij NTR op NPO2.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer
08:36De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
