TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In zijn serie Het Water Komt vertelde Winfried Baijens over de Watersnoodramp van 1953 en de gevolgen voor Zeeland. De komende weken richt de nieuwslezer en programmamaker zijn blik op Groningen in De Aarde Beeft.
De gaswinning in die provincie is ook een ramp, maar eentje die zich in een veel trager tempo voltrekt. "Een groot deel van Nederland keek toe en liet het gebeuren", vertelt Baijens aan RTV Noord. "Het doet iets met een gebied. Dat willen we laten zien. We beginnen natuurlijk met de ramp in slow motion. Dat zullen vertellingen zijn van mensen die het aan den lijve hebben ondervonden. Dat levert indringende verhalen op."
Behalve de gevolgen van de gaswinning komen in De Aarde Beeft ook de historie, cultuur en bewoners van Groningen aan bod.
De Aarde Beeft is vanaf 12 januari 2024 iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij NTR op NPO2.
Dit zijn de deelnemers van Ranking the Stars 2026
14:12Gerard Ekdom en nog heel veel andere BN'ers te zien in het nieuwe seizoen van De Kist
13:45Sander Lantinga gehavend door The Masked Singer: 'Het was tot het bot aan open'
11:54Video: Monique spreekt geëmotioneerd over oorzaak liefdesbreuk Mike en Denise: ‘Teringwijf’
11:39De Rijdende Rechter met John Reid naar SBS6 en dit wordt de presentator