TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na onder meer slagroom te hebben geklopt, een spiegelei te hebben gebakken en een stropdas geknoopt te hebben is de finale aangebroken voor de tien overgebleven deelnemers. Zij kunnen de titel van Alleskunner en de prijs van een jaar lang gratis leven al bijna ruiken. Al moeten ze nog wel zorgen dat ze de laatste opdrachten doorkomen.
Melchior Beernink won het tweede seizoen van De Alleskunner en deelde in gesprek met het AD zijn geheim. “Ik ben nergens geweldig in, maar ik kan dingen heel snel oppakken.” Het onderstreept nog maar eens waar de weg naar de finale om draait. Een opdracht winnen is niet van belang, het gaat er vooral om niet de slechtste te zijn. Pas in het finaleduel, een reeks verschillende opdrachten achter elkaar, gaat het erom wie de beste is.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'