TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eigenlijk was Charles Kesbeke bakker, toen de Zeeuw eind jaren 40 naar Amsterdam verhuisde. Maar na een avondje uien inleggen spotte de slimme ondernemer een gat in de markt. Augurken en zoetzure uien, daar zaten de inwoners van de hoofdstad om te springen. Een typisch Joods gerecht, maar na de Tweede Wereldoorlog waren er niet veel tafelzuurspecialisten meer over in de stad.
Driekwart eeuw jaar later is Kesbeke een begrip in het schap zoetzuur van de supermarkt. Het bedrijf is met Oos Kesbeke inmiddels toe aan de derde generatie, en de vierde staat te trappelen om de zaak van hun vader over te nemen. De nieuwe realityserie De Augurkenkoning volgt Oos, die zijn zonen Camiel en Silvian klaarstoomt om het Amsterdamse familiebedrijf over te nemen.
De Augurkenkoning is vanaf 12 oktober iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL5. Terugkijken kan via Videoland.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk