TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Al twee seizoenen lang probeert Oos Kesbeke zijn bedrijf fatsoenlijk over te dragen aan zijn zonen Camiel en Silvian, maar nog steeds schuifelt de Amsterdamse augurkenkoning door zijn fabriek. Zijn aanwezigheid is hard nodig, vindt hij zelf tenminste. Er zijn namelijk ook nu weer heel wat problemen. Vooral op automatiseringsgebied zit het tegen.
In het vorige seizoen van de realityserie maakte een nieuwe machine hem het leven zuur. Om dat op te lossen kwam er nog een nieuwe machine, maar helaas: ook die doet niet wat de tafelzuurmagnaat hoopte.
Directeuren in opleiding Camiel en Silvian krijgen in de seizoensopening een vuurdoop: zij moeten tijdens Oos' vakantie op de zaak passen. Dan komt, veel eerder dan verwacht, een verse lading augurken binnen.
De Augurkenkoning is vanaf 10 oktober 2024 iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 5.
Zweverigheid viert hoogtij in Onderweg Naar Liefde: 'Gepenetreerd door energie'
12:20Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen
10:41Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026