TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al twee seizoenen lang probeert Oos Kesbeke zijn bedrijf fatsoenlijk over te dragen aan zijn zonen Camiel en Silvian, maar nog steeds schuifelt de Amsterdamse augurkenkoning door zijn fabriek. Zijn aanwezigheid is hard nodig, vindt hij zelf tenminste. Er zijn namelijk ook nu weer heel wat problemen. Vooral op automatiseringsgebied zit het tegen.
In het vorige seizoen van de realityserie maakte een nieuwe machine hem het leven zuur. Om dat op te lossen kwam er nog een nieuwe machine, maar helaas: ook die doet niet wat de tafelzuurmagnaat hoopte.
Directeuren in opleiding Camiel en Silvian krijgen in de seizoensopening een vuurdoop: zij moeten tijdens Oos' vakantie op de zaak passen. Dan komt, veel eerder dan verwacht, een verse lading augurken binnen.
De Augurkenkoning is vanaf 10 oktober 2024 iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 5.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan