TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al twee seizoenen lang probeert Oos Kesbeke zijn bedrijf fatsoenlijk over te dragen aan zijn zonen Camiel en Silvian, maar nog steeds schuifelt de Amsterdamse augurkenkoning door zijn fabriek. Zijn aanwezigheid is hard nodig, vindt hij zelf tenminste. Er zijn namelijk ook nu weer heel wat problemen. Vooral op automatiseringsgebied zit het tegen.
In het vorige seizoen van de realityserie maakte een nieuwe machine hem het leven zuur. Om dat op te lossen kwam er nog een nieuwe machine, maar helaas: ook die doet niet wat de tafelzuurmagnaat hoopte.
Directeuren in opleiding Camiel en Silvian krijgen in de seizoensopening een vuurdoop: zij moeten tijdens Oos' vakantie op de zaak passen. Dan komt, veel eerder dan verwacht, een verse lading augurken binnen.
De Augurkenkoning is vanaf 10 oktober 2024 iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 5.
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten