TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al twee seizoenen lang probeert Oos Kesbeke zijn bedrijf fatsoenlijk over te dragen aan zijn zonen Camiel en Silvian, maar nog steeds schuifelt de Amsterdamse augurkenkoning door zijn fabriek. Zijn aanwezigheid is hard nodig, vindt hij zelf tenminste. Er zijn namelijk ook nu weer heel wat problemen. Vooral op automatiseringsgebied zit het tegen.
In het vorige seizoen van de realityserie maakte een nieuwe machine hem het leven zuur. Om dat op te lossen kwam er nog een nieuwe machine, maar helaas: ook die doet niet wat de tafelzuurmagnaat hoopte.
Directeuren in opleiding Camiel en Silvian krijgen in de seizoensopening een vuurdoop: zij moeten tijdens Oos' vakantie op de zaak passen. Dan komt, veel eerder dan verwacht, een verse lading augurken binnen.
De Augurkenkoning is vanaf 10 oktober 2024 iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 5.
De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot
20:37Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind
15:18Kees Boot doet verrassende onthulling over GTST
14:48Fan van DREAM SCHOOL? Kijk dan Dropout Resort op NPO Start