TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al twee seizoenen lang probeert Oos Kesbeke zijn bedrijf fatsoenlijk over te dragen aan zijn zonen Camiel en Silvian, maar nog steeds schuifelt de Amsterdamse augurkenkoning door zijn fabriek. Zijn aanwezigheid is hard nodig, vindt hij zelf tenminste. Er zijn namelijk ook nu weer heel wat problemen. Vooral op automatiseringsgebied zit het tegen.
In het vorige seizoen van de realityserie maakte een nieuwe machine hem het leven zuur. Om dat op te lossen kwam er nog een nieuwe machine, maar helaas: ook die doet niet wat de tafelzuurmagnaat hoopte.
Directeuren in opleiding Camiel en Silvian krijgen in de seizoensopening een vuurdoop: zij moeten tijdens Oos' vakantie op de zaak passen. Dan komt, veel eerder dan verwacht, een verse lading augurken binnen.
De Augurkenkoning is vanaf 10 oktober 2024 iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 5.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau