TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In De Augurkenkoning bezorgt een levering uit Duitsland de titelheld aardig wat hoofdpijn. Oos Kesbeke ontdekt namelijk dat de sortering van het tafelzuur van geen kant klopt. Om orde in de chaos te scheppen, heeft de ondernemer een extra paar handen nodig.
Tot overmaat van ramp is schoonmaker Happy uit zijn hum. De uitbreiding van zijn takenpakket, waaronder het bereiden van kimchi, zint hem helemaal niet. De augurkenkoning zal dan ook al zijn hr-vaardigheden moeten inzetten om het bedrijfsproces niet te laten verzuren.
Ook na twee seizoenen waakt Oos er voor dat zijn realityserie trouw blijft aan de werkelijkheid. “We zijn augurkenboeren, geen acteurs”, vertelde hij in de Linda. “Hoewel ik soms wel een loopje opnieuw moet doen. Maar dat is prima, hoor.”
De Augurkenkoning is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 5.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'