TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In De Augurkenkoning bezorgt een levering uit Duitsland de titelheld aardig wat hoofdpijn. Oos Kesbeke ontdekt namelijk dat de sortering van het tafelzuur van geen kant klopt. Om orde in de chaos te scheppen, heeft de ondernemer een extra paar handen nodig.
Tot overmaat van ramp is schoonmaker Happy uit zijn hum. De uitbreiding van zijn takenpakket, waaronder het bereiden van kimchi, zint hem helemaal niet. De augurkenkoning zal dan ook al zijn hr-vaardigheden moeten inzetten om het bedrijfsproces niet te laten verzuren.
Ook na twee seizoenen waakt Oos er voor dat zijn realityserie trouw blijft aan de werkelijkheid. “We zijn augurkenboeren, geen acteurs”, vertelde hij in de Linda. “Hoewel ik soms wel een loopje opnieuw moet doen. Maar dat is prima, hoor.”
De Augurkenkoning is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 5.
Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'
09:09Nieuw seizoen Only Joling staat op losse schroeven
08:26De TV van gisteren: Zomergasten dooft als nachtkaars uit en Mi Dushi blijft matig scoren