TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geschonden mensenrechten een ver-van-mijn-bedshow? Je zou het door de oorlogen in Oekraïne en het Midden-Oosten bijna vermoeden. Presentator Amber Kortzorg weet beter.
"Je denkt inderdaad al snel aan die landen. Vergeleken daarmee hebben we in Nederland gelukkig veel vrijheid, maar ook hier er is nog genoeg om voor te strijden." Kortzorg geeft een paar voorbeelden. "In ons land wordt iedere acht dagen een vrouw vermoord. De toeslagenaffaire is nog steeds niet opgelost. Vrouwen verdienen nog steeds minder voor hetzelfde werk dan mannen…”
Kortzorg heeft genoeg misstanden te behandelen, maar verwacht niet alleen slecht nieuws in de reportages van De Avond van de Mensenrechten. "We staan stil bij wat ons nog te doen staat, maar gaan de mensenrechten ook vieren."
De Avond van de Mensenrechten is op maandag 9 december 2024 om 22:20 uur te zien op NPO 2.
Greetje Hakvoort: 'Ik ben binnenkort in meerdere familieprogramma's te zien'
14:00Reality-docu over Ali B op komst? 'Gevolgd door vlogcamera'
13:10André en Janny gaan niet varen dit jaar maar nodigen jou wel uit voor dit nieuwe programma
12:37Carrie op Vrijdag strikt Hollands showbizz-icoon: 'Exclusief interview'
12:18Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd