TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Grote kans dat het net zo'n succes wordt als zijn voorganger, want een groot deel van het Zondag met Lubach-team werkt mee aan de avondshow. Maar ander schrijftalent krijgt net zo goed een kans. Via Twitter deed de satiricus vorig jaar een oproep voor extra schrijvers. Leeftijd, ervaring en achtergrond maakten niet uit, als de sollicitanten maar grappig konden schrijven en op de hoogte waren van de actualiteit. De allerbesten dragen vanaf deze week bij aan Lubachs droom: een dagelijks primetime programma.
Tussen alle voorbereidingen door probeerde Lubach ook nog opnieuw De Slimste Mens te worden. Na zijn winst in 2012 bereikte hij afgelopen januari de finale van de Vlaamse variant, samen met de Nederlandse zangeres Merol. De winst ging uiteindelijk naar een Vlaming, intensivist Geert Meyfroidt.
Toch kan Lubach positief terugkijken op zijn avontuur over de grens, en niet alleen vanwege zijn knappe prestatie. Kijkers vonden hem zo grappig dat ze hem een plek in de jury gunnen. Die levert vanaf de zijlijn humoristisch commentaar. Een leuk idee, maar voorlopig is Lubach druk met zijn nieuwe programma.
Waarom is De Hanslers nog niet verlengd? Evert Santegoeds heeft zo zijn vermoedens
13:42Welmoed Sijtsma keert terug bij Goedemorgen Nederland
12:14Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom