TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Grote kans dat het net zo'n succes wordt als zijn voorganger, want een groot deel van het Zondag met Lubach-team werkt mee aan de avondshow. Maar ander schrijftalent krijgt net zo goed een kans. Via Twitter deed de satiricus vorig jaar een oproep voor extra schrijvers. Leeftijd, ervaring en achtergrond maakten niet uit, als de sollicitanten maar grappig konden schrijven en op de hoogte waren van de actualiteit. De allerbesten dragen vanaf deze week bij aan Lubachs droom: een dagelijks primetime programma.
Tussen alle voorbereidingen door probeerde Lubach ook nog opnieuw De Slimste Mens te worden. Na zijn winst in 2012 bereikte hij afgelopen januari de finale van de Vlaamse variant, samen met de Nederlandse zangeres Merol. De winst ging uiteindelijk naar een Vlaming, intensivist Geert Meyfroidt.
Toch kan Lubach positief terugkijken op zijn avontuur over de grens, en niet alleen vanwege zijn knappe prestatie. Kijkers vonden hem zo grappig dat ze hem een plek in de jury gunnen. Die levert vanaf de zijlijn humoristisch commentaar. Een leuk idee, maar voorlopig is Lubach druk met zijn nieuwe programma.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis