TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe mooi is het om een meisje, dat niet weet hoe lang ze nog zal kunnen zien, het noorderlicht te laten meemaken? En hoe blij is iemand met een nieuwe beenprothese, zodat ze weer met haar klasgenootjes kan spelen? De ontvangers zijn opgegeven door geliefden en vrienden en ze weten van niets.
In De Beste Wensen is geen wens te gek. Er worden families herenigd - in Nederland en overzee, gezinnen krijgen een heerlijk weekend Disneyland Parijs cadeau, Davina Michelle biedt een exclusieve zangworkshop aan.
Voor dit programma sloegen SBS 6, Radio 538, LINDA. en de Stichting Make-A-Wish de handen ineen. Tot en met Oudejaarsavond gaan BN’ers als Linda de Mol, Martien Meiland, Wilfred Genee en Britt Dekker op pad om zoveel mogelijk wensen in vervulling te laten gaan.
De Beste Wensen is te zien van 16 tot en met 20 december en op 27, 30 en 31 december om 20:30 uur op SBS6 en vanaf 16 december worden ook wensen vervuld in de 538 Ochtendshow en De 538 Middagshow.
Leontien van Moorsel blikt vooruit op The Bicycle Race: 'Ik ben duizend doden gestorven'
09:43De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche