TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu de twaalfde cyclus alweer bijna ten einde is, bereiden de deelnemers van De Bondgenoten zich voor op de aankomende knock-outfase. Hoewel het verlangen naar de hoofdprijs opnieuw groot is, heeft het bijzondere gebaar van Johan de boel doen opschudden.
Lees ook: Dit zijn de afvallers van De Bondgenoten
Toen de Haaien in de vorige cyclus een teamlid weg moesten sturen, offerde Johan zich op voor bondgenoot Bruce, die de geldprijs van 100.000 euro wil gebruiken om zijn dochters in Sint-Maarten vaker te bezoeken. “Ik wil dat jij blijft, voor je dochters. Ik ga genieten achter de buis”, zei Johan geëmotioneerd.
“Het geeft niets. Je niet schuldig voelen, Bruce. Ik gun het je met alle liefde. En dan moet je er ook voor strijden, voor die ton.” Zal Johan zijn medespelers hebben geïnspireerd om hetzelfde te doen? De kans is vrij klein. Net als in de overige cyclussen gaat het er ook ditmaal weer hard aan toe.
De Bondgenoten zie je iedere werkdag vanaf 19:30 uur op SBS6.
Rutger van Barneveld in Waar Doen Ze Het Van?: 'Zoveel vraag ik voor een optreden'
11:04Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'