TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een verre oom of tante die duizenden euro's nalaat: voor velen is het een stiekeme droom. Voor een aantal van deze mensen is deze droom echter werkelijkheid zonder dat ze het zelf weten. Volgens het Ministerie van Financiën zijn er tienduizenden burgers die recht hebben op een bedrag uit de zogeheten consignatiekas.
In het nieuwe seizoen van De Erfgenaam gaat presentator Ruben Nicolai op zoek naar deze mensen. Samen met erfrechtspecialist Klaas Zondervan duikt hij in ongeclaimde erfenissen en hoopt hij deze bij de rechtmatige erfgenamen te krijgen.
Tijdens hun zoektocht stuiten ze vaak op bijzondere en emotionele familieverhalen. In deze nieuwe reeks draait het niet meer alleen om geld, maar ook om unieke objecten waarvan de erfgenamen onbekend zijn.
GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 april 2026
21:33In de rechtbank: Maxime Meiland treft schikking na drie jaar, Yvonne Coldeweijer en Talpa niet
20:02Beau en Humberto reppen niet over Renze nu RTL Tonight stopt
19:08Veel bekende namen in cast van nieuwe serie Mocros
15:10Loiza Lamers en Gabriël Martina presenteren nieuw realityprogramma Ticket to the Tribes