TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vier Danny’s en vier Sandy’s kunnen hun droomrol in Grease al ruiken, maar de kijkers zullen in de halve finale van het AVROTROS-programma Op Zoek naar... toch twee musicaltalenten naar huis moeten stemmen.
Met de talentenjacht is de droom van presentator Frits Sissing uitgekomen, vertelt hij in Kunststof op NPO Radio 1: “Ik vond de magie van theater vroeger al bijzonder en daar wilde ik graag iets mee doen.” Niet per se op het podium; daar vindt hij zichzelf niet goed genoeg voor, al geniet hij wel van zijn opkomst vanaf de showtrap. “De blijdschap die ik voel bij het openingsnummer geef ik door. De mensen moeten voelen: het gaat beginnen.”
Elke week loopt Sissing inderdaad als een echte showman de trap af, iets wat hij ooit leerde van musicalvedette Frank Sanders.
Hoe gaat het nu met Erica Terpstra?
10:45Zien: Frank Dane terug op de radio en vertelt over het overlijden van zijn broer Robert Jensen
10:30Mathilde uit URK! leerde nieuwe vriend Davy 'per ongeluk' kennen op Tinder
09:01Dramaserie Bodem krijgt een derde seizoen
08:29Wanneer is de finale van The Winner Takes It All te zien?