TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vier Danny’s en vier Sandy’s kunnen hun droomrol in Grease al ruiken, maar de kijkers zullen in de halve finale van het AVROTROS-programma Op Zoek naar... toch twee musicaltalenten naar huis moeten stemmen.
Met de talentenjacht is de droom van presentator Frits Sissing uitgekomen, vertelt hij in Kunststof op NPO Radio 1: “Ik vond de magie van theater vroeger al bijzonder en daar wilde ik graag iets mee doen.” Niet per se op het podium; daar vindt hij zichzelf niet goed genoeg voor, al geniet hij wel van zijn opkomst vanaf de showtrap. “De blijdschap die ik voel bij het openingsnummer geef ik door. De mensen moeten voelen: het gaat beginnen.”
Elke week loopt Sissing inderdaad als een echte showman de trap af, iets wat hij ooit leerde van musicalvedette Frank Sanders.
Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle