TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vier Danny’s en vier Sandy’s kunnen hun droomrol in Grease al ruiken, maar de kijkers zullen in de halve finale van het AVROTROS-programma Op Zoek naar... toch twee musicaltalenten naar huis moeten stemmen.
Met de talentenjacht is de droom van presentator Frits Sissing uitgekomen, vertelt hij in Kunststof op NPO Radio 1: “Ik vond de magie van theater vroeger al bijzonder en daar wilde ik graag iets mee doen.” Niet per se op het podium; daar vindt hij zichzelf niet goed genoeg voor, al geniet hij wel van zijn opkomst vanaf de showtrap. “De blijdschap die ik voel bij het openingsnummer geef ik door. De mensen moeten voelen: het gaat beginnen.”
Elke week loopt Sissing inderdaad als een echte showman de trap af, iets wat hij ooit leerde van musicalvedette Frank Sanders.
Partnerbijdrage
Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski
09:27Hoe laat is de Dodenherdenking op tv te zien?
08:15De TV van Gisteren: Buddy Vedder bij Eén Tegen 100 valt niet bij iedereen in de smaak
10:57Gedoe rond Songfestival: NOS reist af, Europa snapt er niks meer van