TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Leeftijd speelt geen rol voor actrice Anne Wil Blankers: met haar 84 jaar staat ze nog steeds op het toneel. Ze praat in De Geknipte Gast met Özcan Akyol over haar carrière en de tegenslagen die ze in haar leven heeft moeten verwerken.
Özcan Akyol ontvangt in De Geknipte Gast de 'grande dame' van het toneel: Anne Wil Blankers. Ondanks haar gevorderde leeftijd - ze is inmiddels 84 - staat ze nog meerdere dagen per week op de planken.
Dit seizoen speelt Blankers een goedgeefse en kwebbelende grootmoeder in het stuk Galerie 'The Waverly' (tot en met 16 maart in de theaters). "Zo lang ik kan, blijf ik werken", zei ze in het AD. "Alles bij elkaar ben ik een bofferd." Blankers won twee keer de Theo d'Or, de belangrijkste Nederlandse toneelprijs.
Aan Özcan Akyol vertelt ze over haar vak en hoe haar dat op de been hield op de momenten dat ze dat nodig had. Haar jongste kind, dochter Marjolein, overleed op 33-jarige leeftijd. Ruim twee jaar geleden stierf haar man Ger aan de gevolgen van alzheimer.
Deze aflevering van De Geknipte Gast zie je op vrijdag 14 februari 2025 vanaf 21:00 uur bij BNNVARA op NPO 2.
Vanavond op TV: Beste zangers, Een huis vol, Year One
17:10Vooravond Net5 ongekend kijkcijferdrama: 'Buzz en True crime today trekken officieel nul kijkers'
15:39Jan Roos en Dennis Schouten voor rechter om uitspraken over vrouwen in Roddelpraat
15:02Utopia-sterren Cemal en Romy leggen breuk na maand al bij: 'Ons gezin gered'
14:08Sjoerd van Ramshorst (40) en vrouw Jasmijn verwachten tweede kindje: ‘Er komt een meisje aan’