TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze week is Ellen ten Damme De Geknipte Gast in de kappersstoel van presentator Özcan Akyol. De 54-jarige Ten Damme speelt piano, viool en gitaar en zingt in het Nederlands, Engels en Duits. Daarnaast acteert ze: ze had onder meer rollen in in De Kleine Blonde Dood, All Stars en de advocatenserie Pleidooi.
Sinds enige tijd heeft Ten Damme een veel jongere vriend - een twintiger - maar dat leeftijdsverschil doet er voor haar niet toe. “Hij is intelligent en hij communiceert niet zoals andere mensen van zijn leeftijd. Ik dacht dat hij ouder was en hij had mij jonger ingeschat”, vertelde ze begin dit jaar aan het magazine &C. “Ik heb geen man nodig die ouder is, of geld heeft. Ik ben zelfstandig. Ik ben vrij.” Akyol wil daar alles over weten.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje