TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze week is Ellen ten Damme De Geknipte Gast in de kappersstoel van presentator Özcan Akyol. De 54-jarige Ten Damme speelt piano, viool en gitaar en zingt in het Nederlands, Engels en Duits. Daarnaast acteert ze: ze had onder meer rollen in in De Kleine Blonde Dood, All Stars en de advocatenserie Pleidooi.
Sinds enige tijd heeft Ten Damme een veel jongere vriend - een twintiger - maar dat leeftijdsverschil doet er voor haar niet toe. “Hij is intelligent en hij communiceert niet zoals andere mensen van zijn leeftijd. Ik dacht dat hij ouder was en hij had mij jonger ingeschat”, vertelde ze begin dit jaar aan het magazine &C. “Ik heb geen man nodig die ouder is, of geld heeft. Ik ben zelfstandig. Ik ben vrij.” Akyol wil daar alles over weten.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten