TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze week is Ellen ten Damme De Geknipte Gast in de kappersstoel van presentator Özcan Akyol. De 54-jarige Ten Damme speelt piano, viool en gitaar en zingt in het Nederlands, Engels en Duits. Daarnaast acteert ze: ze had onder meer rollen in in De Kleine Blonde Dood, All Stars en de advocatenserie Pleidooi.
Sinds enige tijd heeft Ten Damme een veel jongere vriend - een twintiger - maar dat leeftijdsverschil doet er voor haar niet toe. “Hij is intelligent en hij communiceert niet zoals andere mensen van zijn leeftijd. Ik dacht dat hij ouder was en hij had mij jonger ingeschat”, vertelde ze begin dit jaar aan het magazine &C. “Ik heb geen man nodig die ouder is, of geld heeft. Ik ben zelfstandig. Ik ben vrij.” Akyol wil daar alles over weten.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij