TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor de kijkers van Goede Tijden, Slechte Tijden en Onderweg naar Morgen was Arthur Japin in de jaren 90 een bekend gezicht. Vervolgens maakte de acteur een verrassende carrièreswitch: hij ging schrijven en werd een van de bestverkochte auteurs van Nederland. Deze week is Japin te gast in De Geknipte Gast.
Met de historische roman Een Schitterend Gebrek boekte de schrijver in 2003 zijn grootste succes tot op heden en Maar Buiten is het Feest werd in 2020 verfilmd. In zijn vorig jaar verschenen Wat Stilte Wil vertelt Japin het verhaal van zangeres Anna Witsen, die eind negentiende eeuw alles in de strijd werpt om te worden gehoord. Vorig jaar, toen Japin zijn 25-jarig schrijverschap vierde, werd de auteur onderscheiden met een lintje.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)