TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor de kijkers van Goede Tijden, Slechte Tijden en Onderweg naar Morgen was Arthur Japin in de jaren 90 een bekend gezicht. Vervolgens maakte de acteur een verrassende carrièreswitch: hij ging schrijven en werd een van de bestverkochte auteurs van Nederland. Deze week is Japin te gast in De Geknipte Gast.
Met de historische roman Een Schitterend Gebrek boekte de schrijver in 2003 zijn grootste succes tot op heden en Maar Buiten is het Feest werd in 2020 verfilmd. In zijn vorig jaar verschenen Wat Stilte Wil vertelt Japin het verhaal van zangeres Anna Witsen, die eind negentiende eeuw alles in de strijd werpt om te worden gehoord. Vorig jaar, toen Japin zijn 25-jarig schrijverschap vierde, werd de auteur onderscheiden met een lintje.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Partnerbijdrage
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4