TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oud-Iran-correspondent Thomas Erdbrink vertelde jarenlang verhalen over de gewone Iraniër, onder andere in zijn VPRO-serie Onze Man in Teheran. Nu is hij zelf het onderwerp van gesprek in De Geknipte Gast.
Tijdens de opnames, meer dan tweeënhalf jaar geleden, was er nog geen sprake van een pandemie, protesteerden Iraanse vrouwen nog niet massaal tegen het regime en woonde Erdbrink nog in Iran. Wel is zijn persaccreditatie al ingetrokken door de Iraanse overheid, wat betekent dat Erdbrink er niet meer mag werken als journalist.
Özcan Akyol is benieuwd naar de toekomstplannen van Erdbrink en praat met hem over de plotselinge dood van Erdbrinks schoonvader. Voordat hij overleed aan een hartaanval, zag de journalist hem zeventien jaar lang iedere dag. (HH)
Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week
10:00Jeanine Janssen gaat niet op zomervakantie door MAX Vakantieman: 'Dit wordt het negentiende jaar'