TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Zeynep Dag groeide op in Eindhoven, als kind van een Turkse vader en een Russische moeder. "Kinderen uit de achterstandswijk gingen steevast naar het vmbo. De school lag in onze wijk. Op loopafstand: dat was het argument van docenten", vertelde ze in een interview aan VNO-NCW. Haar ambities reikten verder. Als kind droomde ze ervan om in de modewereld te werken.
In 2017 presenteerde ze haar exclusieve schoenenmerk Alzúarr. Beroemdheden als Beyoncé en Jennifer Lopez waren er weg van. Dag won dat jaar de prijs Etnische ondernemer van het jaar. De zaken gaan goed.
Voor een privéleven heeft ze weinig tijd. Thuis wacht haar kat Momo geduldig. In De Geknipte Gast vertelt ze hoe haar moeder haar stimuleerde en hoe ze kracht haalt uit haar schoenen.
Deze aflevering van De Geknipte Gast is op vrijdag 17 mei vanaf 21:05 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'
11:00Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
10:24Marco Borsato vrijgesproken in zedenzaak