TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zeynep Dag groeide op in Eindhoven, als kind van een Turkse vader en een Russische moeder. "Kinderen uit de achterstandswijk gingen steevast naar het vmbo. De school lag in onze wijk. Op loopafstand: dat was het argument van docenten", vertelde ze in een interview aan VNO-NCW. Haar ambities reikten verder. Als kind droomde ze ervan om in de modewereld te werken.
In 2017 presenteerde ze haar exclusieve schoenenmerk Alzúarr. Beroemdheden als Beyoncé en Jennifer Lopez waren er weg van. Dag won dat jaar de prijs Etnische ondernemer van het jaar. De zaken gaan goed.
Voor een privéleven heeft ze weinig tijd. Thuis wacht haar kat Momo geduldig. In De Geknipte Gast vertelt ze hoe haar moeder haar stimuleerde en hoe ze kracht haalt uit haar schoenen.
Deze aflevering van De Geknipte Gast is op vrijdag 17 mei vanaf 21:05 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
Partnerbijdrage
Diego González-Clark laat zoon Sem acteerdebuut maken in GTST
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Clarkson's farm, Daddy's Home 2
17:15Dyantha Brooks krijgt haar revanche met nieuwe tv-quiz Oog om Oog
16:50Nieuwe BN'ers duiken de villa in: Het Waren 2 Fantastische Dagen keert in december terug op tv
15:22Talpa onthult startdatum nieuw seizoen Medisch Centrum West en nóg meer gastrollen