TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zeynep Dag groeide op in Eindhoven, als kind van een Turkse vader en een Russische moeder. "Kinderen uit de achterstandswijk gingen steevast naar het vmbo. De school lag in onze wijk. Op loopafstand: dat was het argument van docenten", vertelde ze in een interview aan VNO-NCW. Haar ambities reikten verder. Als kind droomde ze ervan om in de modewereld te werken.
In 2017 presenteerde ze haar exclusieve schoenenmerk Alzúarr. Beroemdheden als Beyoncé en Jennifer Lopez waren er weg van. Dag won dat jaar de prijs Etnische ondernemer van het jaar. De zaken gaan goed.
Voor een privéleven heeft ze weinig tijd. Thuis wacht haar kat Momo geduldig. In De Geknipte Gast vertelt ze hoe haar moeder haar stimuleerde en hoe ze kracht haalt uit haar schoenen.
Deze aflevering van De Geknipte Gast is op vrijdag 17 mei vanaf 21:05 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk