TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zeynep Dag groeide op in Eindhoven, als kind van een Turkse vader en een Russische moeder. "Kinderen uit de achterstandswijk gingen steevast naar het vmbo. De school lag in onze wijk. Op loopafstand: dat was het argument van docenten", vertelde ze in een interview aan VNO-NCW. Haar ambities reikten verder. Als kind droomde ze ervan om in de modewereld te werken.
In 2017 presenteerde ze haar exclusieve schoenenmerk Alzúarr. Beroemdheden als Beyoncé en Jennifer Lopez waren er weg van. Dag won dat jaar de prijs Etnische ondernemer van het jaar. De zaken gaan goed.
Voor een privéleven heeft ze weinig tijd. Thuis wacht haar kat Momo geduldig. In De Geknipte Gast vertelt ze hoe haar moeder haar stimuleerde en hoe ze kracht haalt uit haar schoenen.
Deze aflevering van De Geknipte Gast is op vrijdag 17 mei vanaf 21:05 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: tranen in Beste Zangers én Make Up Your Mind
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Miljoenenjacht, The Italian Job
10:00Art Rooijakkers eerlijk over Dit Weet Jij Niet?!: 'Ik vind het bijna jammer dat ik het mag presenteren'
09:14De TV van gisteren: Dramatisch lage start Got Talent met Vlaamse talenten
08:52Zien: hereniging Patricia Paay en Adam Curry na vijftien jaar: 'Who's counting?'