TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Zeynep Dag groeide op in Eindhoven, als kind van een Turkse vader en een Russische moeder. "Kinderen uit de achterstandswijk gingen steevast naar het vmbo. De school lag in onze wijk. Op loopafstand: dat was het argument van docenten", vertelde ze in een interview aan VNO-NCW. Haar ambities reikten verder. Als kind droomde ze ervan om in de modewereld te werken.
In 2017 presenteerde ze haar exclusieve schoenenmerk Alzúarr. Beroemdheden als Beyoncé en Jennifer Lopez waren er weg van. Dag won dat jaar de prijs Etnische ondernemer van het jaar. De zaken gaan goed.
Voor een privéleven heeft ze weinig tijd. Thuis wacht haar kat Momo geduldig. In De Geknipte Gast vertelt ze hoe haar moeder haar stimuleerde en hoe ze kracht haalt uit haar schoenen.
Deze aflevering van De Geknipte Gast is op vrijdag 17 mei vanaf 21:05 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: weet Leonie ter Braak RTL Tonight uit het slop te trekken?
06:47Vanavond op TV: Jesse's strijd, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Wanted
06:00Advent dag 15 | Maak kans op de driedelige boekenset Alle Songs van het Songfestival
11:41Video: Martin Morero betovert Winterparadijs
11:14Video: Tommy van Lent reageert op geruchten rondom terugkeer in GTST