TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Operazanger Ernst Daniël Smid kreeg in 2017 te horen dat hij de ziekte van Parkinson heeft. Vanaf dat moment ging hij achteruit en verloor ook zijn stem aan kracht. “Je bent gelijk afgeserveerd”, zei hij eerder dit jaar in de Volkskrant. “Als de ziekte je langzaam sloopt, verlaten de mensen het zinkende schip. En dat kan ik begrijpen.”
Over die tijd gaat het ongetwijfeld in De geknipte gast waarin de zanger de kapperszaak van Özcan Akyol bezoekt. Inmiddels gaat het beter met Smid, die in 2022 diepe hersenstimulatie (DBS) onderging. Deze ingreep had een positieve uitwerking op zijn zangstem en gaf hem zijn zelfstandigheid terug. “Door me als patiënt niet te verstoppen, tel ik weer mee in de maatschappij”, zegt hij hierover op de site van het Radboudumc.
De Geknipte Gast is elke vrijdag om 21:00 uur te zien bij BNNVARA op NPO2. Deze aflevering met Ernst Daniël Smid staat gepland voor vrijdag 22 september 2023.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten